Orange

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback do 187 zł

Orange

Ups! W tej chwili nie mamy aktywnych okazji. Możesz nadal robić zakupy online i odbierać cashback.Czy już kupiłeś w promocji telefon w sieci Orange? Nie zapomnij o kodach rabatowych, jeśli chcesz nabyć usługę telekomunikacyjną lub smartfona!

Sieć Orange proponuje swoim klientom liczne kody rabatowe przy przedłużeniu umowy, przeniesieniu numeru lub podpisaniu nowej. Propozycja firmy obejmuje wiele modeli telefonów, interesujące pakiety oraz abonamenty. Większość z nich możesz nabyć korzystając z kodów rabatowych i innych licznych zniżek.

Sieć Orange to międzynarodowa korporacja wchodząca w skład France Telecom. W Polsce pojawiła się 2005 roku, zastępując markę Idea. Działa również w wielu innych krajach jak: Belgii, Austrii, Szwajcarii czy Izraelu, oferując liczne kody rabatowe i promocje. Co ważne obecnie został zniesiony opłaty za roaming w krajach UE.

Orange – promocja zawsze pod ręką

Jeśli nie masz telefonu w sieci Orange, a na przykład Twoja ukochana połówka posiada telefon w sieci Orange, śmiało wykorzystaj ofertę sieci Orange i przenieść do niej swój numer, wykorzystując liczne, korzystne kody rabatowe. Pamiętaj również o promocjach, jakie oferuje firma za wieloletni staż w sieci lub zakup dodatkowych usług.

Oferta firmy Orange obejmuje również m.in.: telewizję domową, telewizję internetową; propozycję na Internet: domowy, mobilny, na kartę. Na stronie internetowej www.orange.pl można zapoznać się z pozostałymi propozycjami takimi jak: Orange Energia, Inteligentny Dom. Interesującą propozycją jest również usługa Orange Finanse, która na rynku bankowym istnieje już od trzech lat. Dzięki niej można zarządzać swoimi finansami – zapłacić za zakupy w sklepie, wykonać przelew oraz wybrać pieniądze z bankomatu, używając smartfona.


Orange – promocje tak, jak chcesz

Promocje również obejmują korzystanie z Internetu bez limitu, Internet na kartę lub bonusy za doładowanie. Możesz wybrać, w jaki sposób chcesz zamówić usługi tej firmy, umów się z doradcą w salonie. Jeśli nie masz ochoty czekać w kolejce, zrób to poprzez stronę internetową firmy. Możesz również spotkać się z pracownikiem tej firmy we własnym domu. Jest też możliwość zamówienia usługi poprzez infolinię 801 234 576 (opłata wg cennika operatora). Zapytaj koniecznie o kody rabatowe i liczne promocje!


Orange – kody rabatowe i promocje

W ramach sieci Orange dostępne są m.in. modele telefonów: Samsung, Sony, LG, Huawei czy HTC. Ta firma oferuje nie tylko telefony, bo w asortymencie znajdują się również urządzenia takie jak: laptopy, telewizory, dekodery TV oraz różne akcesoria: etui, ładowarki, kable i adaptery, pamięci i inne urządzenia smart.

Zapytaj konsultanta o propozycję kodów rabatowych na ich zakup, ale pomyśl przede wszystkim o nowym smartfonie. W tej chwili Orange na stronie internetowej www.orange.pl proponuje promocję na pakiet LOVE, obniżając cenę telefonów smartfonów Samsung Galaxy J3, Samsung Galaxy J5 oraz Samsung Galaxy S8.


Orange – kod rabatowy z goodie

Jeśli zapiszesz się na newsletter na stronie internetowej www.orange.pl, zyskasz bezpłatnego audiobooka i kod rabatowy o wartości 20% od całego rachunku na akcesoria. Co więcej jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, zniżkami i kodami rabatowymi (w tym kod na Internet) proponowanymi przez Orange, pobierz aplikację goodie i dodaj Orange do obserowanych. Jeśli pojawi się informacja o nowym kodzie rabatowym lub promocji, wyślemy do Ciebie informację push o tym. W wolnej chwili po prostu przeglądaj stronę internetową goodie.pl, gdzie wystarczy kliknąć na kod rabatowy lub interesującą promocję, aby więcej pieniędzy pozostało w Waszej kieszeni.