Ponad ćwierć wieku istnienia firmy zapewnia jakość, na którą możemy liczyć wybierając sygnowane logo Ochnik walizki, ozdobione dyskretnym znaczkiem Ochnik torebki, wygodne, wytwarzane przez markę Ochnik kurtki, a przy kasie sięgając po zaprojektowany przez Ochnik portfel. Siłę marki Ochnik tworzy perfekcyjne wykończenie produktu, niepowtarzalne wzornictwo i szlachetne skóry. Ochnik stawia też na uczciwość, dbałość o ludzi i promuje społeczną odpowiedzialność firmy.

Wierność zasadom i wartościom są doceniane przez klientów oraz branżę. Kolekcja Ochnik jesień/zima 2016-2017 zwyciężyła w plebiscycie „Top AVANTI” w kategorii „Akcesoria”. W 2016 roku Ochnik otrzymał statuetkę „Doskonałość Mody” w konkursie organizowanym przez miesięcznik „Twój Styl”. Marka otrzymała też nagrodę „Najlepsze Miejsca Pracy w Polsce 2015” w kategorii firm zatrudniających do 500 osób. Jedyną gwiazdą, którą Ochnik zaprosił do współpracy w kampanii reklamowej, była aktorka Małgorzata Kożuchowska. Niedawno marka Ochnik wprowadziła również nowe logo – wilgę, którą przyjęto z uznaniem.


Ochnik sklep internetowy

W 2009 roku, z okazji dwudziestu lat istnienia, marka Ochnik zaproponowała swoim klientom nowy kanał sprzedaży – sklep on-line. Równolegle został otwarty 50-ty salon marki. W sprzedaży ukazały się wtedy ozdobione znakiem Ochnik torebki, które zaprojektowała znana artystka Viola Śpiechowicz. Wcześniej dla marki pracował też duet Paprocki&Brzozowski. W ofercie, którą prezentuje oznaczony logo Ochnik sklep stacjonarny, ale także pod adresem, gdzie mieści się prowadzony przez Ochnik sklep internetowy, dominują cenione przez klientów Ochnik walizki, utrzymane w niepowtarzalnym stylu Ochnik kurtki i stworzony przez stylistów Ochnik portfel.


Kurtki Ochnik wyprzedaże

Parę razy w roku można trafić na pojawiające się pod szyldem Ochnik wyprzedaże, np. kolekcji zimowych lub letnich. Dla poszukujących kurtki Ochnik wyprzedaże mogą być okazją do zakupów w bardzo atrakcyjnej cenie. Oznaczony logo Ochnik sklep jest podzielony na działy: nowa kolekcja, on, ona, bagaż, galanteria, multibrand, outlet. Dział „bagaż” to nie tylko zdobione znaczkiem Ochnik walizki, ale i teczki, torby na laptopa czy plecaki. Marka Ochnik proponuje również obuwie damskie i męskie: sztyblety, półbuty oraz botki. W dziale „galanteria” sklepów Ochnik znaleźć można czapki i szaliki, parasole i paski, kosmetyczki i środki do pielęgnacji. Zakupy marki Ochnik powyżej 100 zł dostarczane są bezpłatnie.


Ochnik wyprzedaże i aplikacja goodie

Jeśli interesują cię wyprzedaże, promocje, nowości marki, pobierz aplikację goodie na swój telefon z systemem Android lub iOS i czekaj na wiadomości push wypełnione zakupowymi szczegółami. Wybierasz się w podróż i potrzebujesz oznaczonej logo Ochnik walizki? Już teraz wybierz się do sklepu Ochnik, by ją kupić! Potrzebujesz ciepłej kurtki? Sprawdź propozycje marki Ochnik na zimne i chłodniejsze dni.