Ochniktylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

OchnikPonad ćwierć wieku istnienia firmy zapewnia jakość, na którą możemy liczyć wybierając sygnowane logo Ochnik walizki, ozdobione dyskretnym znaczkiem Ochnik torebki, wygodne, wytwarzane przez markę Ochnik kurtki, a przy kasie sięgając po zaprojektowany przez Ochnik portfel. Siłę marki Ochnik tworzy perfekcyjne wykończenie produktu, niepowtarzalne wzornictwo i szlachetne skóry. Ochnik stawia też na uczciwość, dbałość o ludzi i promuje społeczną odpowiedzialność firmy.

Wierność zasadom i wartościom są doceniane przez klientów oraz branżę. Kolekcja Ochnik jesień/zima 2016-2017 zwyciężyła w plebiscycie „Top AVANTI” w kategorii „Akcesoria”. W 2016 roku Ochnik otrzymał statuetkę „Doskonałość Mody” w konkursie organizowanym przez miesięcznik „Twój Styl”. Marka otrzymała też nagrodę „Najlepsze Miejsca Pracy w Polsce 2015” w kategorii firm zatrudniających do 500 osób. Jedyną gwiazdą, którą Ochnik zaprosił do współpracy w kampanii reklamowej, była aktorka Małgorzata Kożuchowska. Niedawno marka Ochnik wprowadziła również nowe logo – wilgę, którą przyjęto z uznaniem.


Ochnik sklep internetowy

W 2009 roku, z okazji dwudziestu lat istnienia, marka Ochnik zaproponowała swoim klientom nowy kanał sprzedaży – sklep on-line. Równolegle został otwarty 50-ty salon marki. W sprzedaży ukazały się wtedy ozdobione znakiem Ochnik torebki, które zaprojektowała znana artystka Viola Śpiechowicz. Wcześniej dla marki pracował też duet Paprocki&Brzozowski. W ofercie, którą prezentuje oznaczony logo Ochnik sklep stacjonarny, ale także pod adresem, gdzie mieści się prowadzony przez Ochnik sklep internetowy, dominują cenione przez klientów Ochnik walizki, utrzymane w niepowtarzalnym stylu Ochnik kurtki i stworzony przez stylistów Ochnik portfel.


Kurtki Ochnik wyprzedaże

Parę razy w roku można trafić na pojawiające się pod szyldem Ochnik wyprzedaże, np. kolekcji zimowych lub letnich. Dla poszukujących kurtki Ochnik wyprzedaże mogą być okazją do zakupów w bardzo atrakcyjnej cenie. Oznaczony logo Ochnik sklep jest podzielony na działy: nowa kolekcja, on, ona, bagaż, galanteria, multibrand, outlet. Dział „bagaż” to nie tylko zdobione znaczkiem Ochnik walizki, ale i teczki, torby na laptopa czy plecaki. Marka Ochnik proponuje również obuwie damskie i męskie: sztyblety, półbuty oraz botki. W dziale „galanteria” sklepów Ochnik znaleźć można czapki i szaliki, parasole i paski, kosmetyczki i środki do pielęgnacji. Zakupy marki Ochnik powyżej 100 zł dostarczane są bezpłatnie.


Ochnik wyprzedaże i aplikacja goodie

Jeśli interesują cię wyprzedaże, promocje, nowości marki, pobierz aplikację goodie na swój telefon z systemem Android lub iOS i czekaj na wiadomości push wypełnione zakupowymi szczegółami. Wybierasz się w podróż i potrzebujesz oznaczonej logo Ochnik walizki? Już teraz wybierz się do sklepu Ochnik, by ją kupić! Potrzebujesz ciepłej kurtki? Sprawdź propozycje marki Ochnik na zimne i chłodniejsze dni.