Multikinotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

MultikinoChcesz iść do kina? Wybierz Multikino! Niezależnie czy mieszkasz w Szczecinie, Warszawie, Krakowie czy Olsztynie, Multikino ma dla Ciebie interesujący repertuar oraz przystępny cennik. Prezentuje nie tylko najlepsze premiery filmów każdego gatunku: od akcji poprzez dramat, film animowany, romans, sensację poprzez filmy polityczne, przygodowe, komedie romantyczne i obyczajowe do filmu gangsterskiego, thrillera i filmu dokumentalnego. W Multikinie możesz obejrzeć również interesujące koncerty, opery HD oraz transmisje sportowe. Ceny biletów są bardzo zróżnicowane, w zależności od dnia tygodnia.


Od Szczecina po Rzeszów

Pierwsze Multikino powstało w Warszawie w 1998 roku. W tej chwili Multikino zarządza 32 kinami w 27 miastach w Polsce, o łącznej pojemności 55 278 miejsc. Multikino w Szczecinie powstało jako pierwszy takiego typu obiekt ulokowany w galerii handlowej. Mieści się w Centrum Handlowym Galaxy na 2 poziomie. Multikino w Krakowie chlubi się kawiarnią Casablanca oferującą świeżo paloną 100% Arabicę, której kubek umili oczekiwanie na seans. W Złotych Tarasach w stolicy można obejrzeć seanse w technologii VR – ang. virtual reality – wirtualna rzeczywistość. Sala wyposażona jest w 25 obrotowych foteli z technologią Samsung Gear VR, smartfonem Samsung Galaxy S8 oraz słuchawkami AKG. Wszystko po to, aby widz stawał się uczestnikiem filmu i jego gwiazdą, ale projekcje trwają maksymalnie 20 minut.

Multikino to nie tylko filmy. Firma organizuje lub współorganizuje liczne wydarzenia. Na przykład w Olsztynie można zobaczyć  ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy oraz spektakle ze słynnych brytyjskich teatrów: National Theatre, Kenneth Branagh Theatre Company czy Royal Shakespeare Company. Firma jest także partnerem Warszawskiego Festiwalu Filmowego, Camerimage w Bydgoszczy oraz Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Cennik biletów można również znaleźć na stronie www.multikino.pl i można je zarezerwować również przez stronę internetową.


Środy z Orange

Multikino proponuje swoim klientom wiele promocji. Jedną z najbardziej znanych promocji były Środy z Orange, które zakończyły się z dniem 30 sierpnia 2017 roku. W tej chwili Multikino zaprasza wszystkich do korzystania z nowej oferty MEGAŚRODY. Bilety są w cenie 14, 90 zł. Akcja jest promowana hasłem: „Przytul w środę bilet za 14,90.” i obowiązuje we wszystkich kinach, niezależnie czy jest to Szczecin czy inne miasto. Multikino ma również ofertę rodzinną w ramach akcji „Rodzina do kina” na repertuar filmów familijnych przez cały tydzień, w której mama lub tato lub razem zapłacą za wejście tyle samo co dziecko. Oferty specjalne przygotowywane są na bieżąco również dla szkół i firm. Nauczyciele mogą liczyć na specjalną darmową kartę klubową „Kartę Nauczyciela”, która uprawnia do zniżek i okazji.