Mokpoltylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mokpol

Przepraszamy. Mokpol nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.


Mokpol to firma spożywcza z tradycją. Jej początki sięgają lat 30. XX wieku, kiedy to powstała  Spółdzielnia Spożywców “Mokotowianka”. Po wojnie kontynuowała ona działalność pod szyldem WSS “Mokotów”. Trwało to aż do 1990 roku, gdy przyjęła powszechnie dziś znaną i rozpoznawaną nazwę Mokpol. Doskonale znają ją głównie mieszkańcy Warszawy, ponieważ prowadzi ona działalność handlową w 19 sklepach na terenie Mokotowa, Ursynowa, Ursusa i Pragi Północ. Oprócz tego dwa sklepy Mokpol znajdują się na terenie Piastowa. Ponieważ Mokpol godziny otwarcia ma przyjazne dla osób pracujących o dowolnej porze, każdy klient możesz skorzystać z bogatej oferty w każdej chwili! Co więcej, oferowana przez Mokpol karta klienta daje liczne korzyści zakupowe.

Spółdzielnia Spożywców Mokpol – firma godna zaufania

Przez cały czas swojej działalności Spółdzielnia Spożywców Mokpol stawiała na duży asortyment towarów oraz profesjonalną obsługę klienta. W związku z tym, w sklepach Mokpol produkty dla siebie znajdą zarówno miłośnicy doskonałych wędlin, jak i wegetarianie, diabetycy czy też amatorzy słodyczy. O pełnej ofercie i nowościach dostępnych w sieci sklepów informuje wydawana przez Mokpol gazetka informacyjna. Możesz znaleźć ją zarówno w swojej skrzynce pocztowej, jak i na stronie internetowej. Jeśli zastanawiasz się, gdzie znaleźć najbliższy sklep Mokpol, nie musisz pytać znajomych. Na oficjalnej stronie internetowej firmy podane są adresy wszystkich sklepów Mokpol na terenie stolicy oraz Piastowa.

Mokpol karta klienta i promocje

Wydawana przez Mokpol karta klienta umożliwia zbieranie punktów w programie lojalnościowym i uzyskanie bonów na zakupy. Ponadto organizowane są przez tę sieć promocje, o których informuje m.in. wspomniana wcześniej, wydawana przez Mokpol gazetka. Jeśli jednak jej nie dostajesz lub nie chce Ci się codziennie sprawdzać tego online, mamy dla Ciebie wygodne rozwiązanie o nazwie goodie. Czym jest goodie i jaki ma związek ma z nim wydawana przez Mokpol gazetka? Już wyjaśniamy!

Goodie – okazje do tańszych zakupów w sklepie Mokpol

Goodie to aplikacja, która zbiera informacje o promocjach i natychmiast poinformuje Cię, gdy takie się pojawią. Dzięki niej nie jest potrzbea oferowana przez Mokpol gazetka. Po wybraniu firmy Mokpol w aplikacji otrzymuje się powiadomienia, kiedy tylko zostaną tam ogłoszone promocje. W związku z tym, że zazwyczaj takie promocje trwają kilka dni, a Mokpol godziny otwarcia ma przyjazne dla każdego, możesz udać się tam w dowolnej chwili i dokonać szybko tańszych zakupów! Co niezwykle istotne, aplikacja goodie jest w pełni darmowa, a korzystanie z niej nie wiąże się z żadnymi kosztami przy śledzeniu oferty sklepu sieci Mokpol.

Mokpol jako miejsce pracy

Mokpol często szuka ludzi do pracy. Jeśli nie masz stałego zajęcia, sklep tej sieci może stać się miejscem, w którym zaczniesz zarabiać na życie! Na jakim stanowisku? Sprawdź stronę Mokpol, aby się tego dowiedzieć już dziś!