Mister Minittylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mister MinitMister Minit to belgijska sieć punktów zajmujących się świadczeniem różnych usług, między innymi szewskich (był to pierwszy oferowany przez Mister Minit serwis) oraz krawieckich. Pierwsze punkty powstały w Belgii jeszcze przed 1960 rokiem i bardzo szybko zyskały popularność, bowiem usługi Mister Minit charakteryzują się tym, że są wykonywane w rekordowym czasie. Jeśli chcesz zyskać w Mister Minit rabat, zainstaluj aplikację goodie i ciesz się niższymi cenami.

Naprawa telefonu w Mister MinitCzego dotyczy oferowany w Mister Minit serwis telefoniczny? Sieć specjalizuje się szybkiej naprawie iPhone’ów na miejscu i od ręki (w przypadku drobnych uszkodzeń). Inne modele lub telefony z poważniejszymi uszkodzeniami są wysyłane przez Mister Minit do centralnego serwisu i tam naprawiane najszybciej, jak to możliwe. Sieć oferuje również dezynfekcję zalanych telefonów. Dodatkowo, w Mister Minit można zakupić akcesoria do smartfonów, między innymi idealnie dopasowane szkła hartowane, które skutecznie chronią ekran przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodając Mister Minit do listy ulubionych sklepów na goodies.pl, można zyskać zniżki na usługi oraz dowiedzieć się o promocjach.

Jakie inne usługi są dostępne w Mister Minit?W punktach możliwa jest także wymiana baterii, pasków czy bransolet w zegarkach, a przy poważniejszych usterkach – naprawa odbywa się w centralnym serwisie Mister Minit. W punkcie można również dokonać kontroli wodoszczelności zegarka i w razie potrzeby wymienić uszkodzone uszczelki. Także w przypadku zepsutego obuwia sprawdza się oferowany w Mister Minit serwis. To właśnie od reperowania obuwia, a dokładnie obcasów w damskich pantoflach, zaczęła się działalność sieci, a obecnie w Mister Minit istnieje możliwość wymiany obcasa, dorobienia dodatkowego oczka na sznurówkę, wymiany klamry, a także dokonania innych niezbędnych napraw – jeśli to możliwe, na miejscu; jeśli nie – w centralnym serwisie. Dzięki usługom Mister Minit możliwe jest także dorobienie klucza do domu czy samochodu, nawet takiego o najbardziej nietypowym wzorze, a także – po okazaniu specjalnej karty dołączonej przez producenta – kluczy patentowych. W większości punktów Mister Minit świadczone są usługi grawerowania – na przykład tabliczek na budynki, plakietek dla domowych pupili czy tabliczek na puchary. Zapewniany przez Mister Minit serwis jest szybki i w miarę możliwości dokonywany na miejscu.

Co jeszcze oferuje Mister Minit?Oprócz wymienionych wyżej usług, Mister Minit oferuje również możliwość nabycia szeregu produktów takich, jak: zegarki, środki do pielęgnacji obuwia, breloki czy skórzane akcesoria, a także usługi drukarskie. Dodatkowym atutem Mister Minit jest fakt, że większość punktów jest zlokalizowana przy centrach handlowych lub marketach, co sprawia, że są zawsze “po drodze”, a strona goodies.pl pozwala zyskać w Mister Minit rabat!