Media Expert jest polską, dynamicznie rozwijającą się siecią supermarketów, obecną na rynku od 10 lat. W jej ofercie dominuje sprzęt AGD, ale nie brak propozycji dla chętnych na kupione w Media Expert rowery, czy również chętnie wybierane w Media Expert laptopy. Stałym hitem sprzedaży są w marketach Media Expert telefony, a miłośnicy kina domowego często nabywają w Media Expert telewizory. O nowościach donosi przygotowana specjalnie dla Media Expert gazetka a wielu produktom towarzyszy atrakcyjny kod rabatowy.

Od początku działalności marka Media Expert rozwijała sieć sprzedaży na terenie całego kraju, przede wszystkim w miastach powiatowych. Słupsk, Mińsk Mazowiecki, Radomsko, ale także Lublin, Wrocław czy Białystok – wszędzie tam klienci mogą korzystać z bogatej oferty sklepów tej firmy, otrzymują kod rabatowy i czeka na nich Media Expert gazetka. Obecnie elektromarkety Media Expert tworzą grupę ponad 430 placówek a według stanu na początek 2012 roku sieć zatrudniała 5000 pracowników.


Media Expert – atrakcyjny wybór, kod rabatowy i gazetka

Media Expert jest liderem na rynkach lokalnych, ponieważ oferuje klientom szeroki wybór sprzętu elektronicznego i gospodarstwa domowego w przystępnych cenach, a także dołącza atrakcyjny kod rabatowy. Ceniony przez kupujących, o czym często donosi gazetka, może pochwalić się prestiżowym Grand Prix – Laureatem Konsumenta 2013. Nagroda przyznana została za wdrożenie najwyższych standardów w zakresie obsługi oraz indywidualnego podejścia do każdego odwiedzającego market Media Expert, a także za dbałość o środowisko naturalne. Firma ceni wygodę klientów, dlatego zapewnia transport, serwis i utylizację starego sprzętu. Przekraczający próg placówki Media Expert często mogą liczyć na promocję czy kod rabatowy, a o okazjach zakupowych informuje Media Expert gazetka. Na jej łamach podawane są aktualne dla poszczególnych sklepów Media Expert godziny otwarcia i sposoby, w jakie można otrzymać dodatkowy kod rabatowy.


Kod rabatowy, gazetka i zakupy on-line w marketach Media Expert

Media Expert oferuje realizację zamówień indywidualnych. Firma przywiązuje dużą wagę do bezpieczeństwa zakupów i realizowanych transakcji. Sklepy Media Expert posiadają bogaty pakiet usług instalacji oraz konfigurowania sprzętu, a dzięki e-sklepowi klienci z każdego zakątka Polski mają dostęp do towarów i usług Media Expert przez 24 godziny na dobę. W roku 2016 Media Expert został także Konsumenckim Liderem Jakości. Podobną nagrodę otrzymuje firma, która w opinii konsumentów jest najlepsza na polskim rynku. Oceniane są: szerokość oferty, dostępności produktów czy usług oraz przystępność cen i okazje typu kod rabatowy. Konsument wskazuje która marka spełnia te oczekiwania i właśnie Media Expert, gwarantujący wyjątkowo sprawne zakupy renomowanego sprzętu RTV/AGD, często proponujący atrakcyjny kod rabatowy, o czym informuje firmowa gazetka, zdecydowanie wyprzedził konkurencję.


Raty w sklepach Media Expert, gazetka i kod rabatowy

Raty na zakupy w marketach Media Expert są szybkie, łatwe i przyjemne, w dodatku często towarzyszy im kod rabatowy! Zaletami rat w Media Expert okazują się także minimalne formalności, dogodna liczba rat, możliwość wzięcia kredytu już od 500 zł i pozytywne rozpatrzenie większości wniosków. Ponadto sklep Media Expert oferuje raty w dwóch dogodnych wariantach: w sklepie z udziałem doradcy – wystarczy mieć ukończone 18 lat, posiadać stałe miejsce zamieszkania w Polsce, obywatelstwo polskie lub prawo do przebywania na terenie naszego kraju, wykazać się stałym dochodem i ważnym dowodem osobistym. Jeśli spełniasz te warunki, już tylko pięć kroków dzieli cię od zakupu wymarzonego sprzętu: wybór produktu, sposobu dostawy oraz formy zapłaty w ratach, wizyta w elektromarkecie Media Expert i pomoc doradcy w podpisaniu umowy. Możesz dodatkowo upewnić się, o czym często informuje gazetka, czy na wybrany przez ciebie produkt przysługuje kod rabatowy.


Raty i kod rabatowy przez Internet

Wybierając raty w sklepie internetowym Media Expert, wskazujesz produkt, który chcesz kupić, sprawdzasz czy przysługuje ci kod rabatowy, a w procesie zamawiania zaznaczasz formę dostawy oraz płatność „Raty przez Internet”. We wniosku kredytowym wybierasz odpowiedni bank, następnie wypełniasz wniosek kredytowy i czekasz na decyzję, która może zostać wydana w 15 minut. Potem podpisujesz umowę kredytową i pozostaje ci przyjemność korzystania z zakupionego w Media Expert sprzętu. Cała procedura nie wymaga od ciebie wychodzenia z domu, odwiedzania placówki bankowej czy oczekiwania na kuriera z umową kredytową. Zakupy w Media Expert to brak zbędnych formalności i szansa na kod rabatowy.


Ubezpieczenie Gwarancja Plus w sieci sklepów Media Expert i kod rabatowy

Dzięki ubezpieczeniu Gwarancja Plus w marketach Media Expert możesz zapewnić sobie bezpieczeństwo zakupionego towaru niezależnie od gwarancji udzielanej przez producenta, a także zadbać o komfort użytkowania i oszczędność w przypadku awarii po upłynięciu czasu gwarancji podstawowej. Firma umożliwia zakup ubezpieczenia Gwarancja Plus Pełna Ochrona, które oprócz standardowego zakresu Gwarancja Plus obejmuje również przypadkowe uszkodzenia sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku, przepięcia prądu, kradzieży z włamaniem oraz rabunku.

Jakie korzyści zyskujesz po wykupieniu takiej gwarancji? Naprawę lub wymianę na nowy sprzęt nawet w 5. roku użytkowania oraz profesjonalną i szybką pomoc w przypadku awarii. Gwarancja Plus obejmuje wszystkie funkcjonalne uszkodzenia towarów i wady fabryczne. W pakiecie tej gwarancji klient Media Expert nie ponosi kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu przez 5 lat, w przypadku awarii których naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna – klient otrzymuje nowy sprzęt o takich samych lub porównywalnych parametrach. Dodatkowo koszt polisy jest dużo niższy niż cena zakupu nowego sprzętu lub naprawa w wyspecjalizowanym serwisie. Gwarancja Media Expert działa nawet po wygaśnięciu umowy gwarancyjnej producenta. Plus Pełna Ochrona obejmuje także wszystkie uszkodzenia funkcjonalne, uszkodzenia wewnętrzne, wady fabryczne i uszkodzenia sprzętu powstałe w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Usługa jest przydatna w kwestii ochrony sprzętu, który mógłby ulec awarii w wyniku przepięcia prądu oraz kradzieży, włamania lub rozboju. Gwarancja Plus Pełna Ochrona działa podczas przypadkowego uszkodzenia urządzeń, na przykład po nieumyślnym porysowaniu ekranu LCD przez dziecko, zasypaniu piaskiem kamery, zalaniu klawiatury, uszkodzeniu matrycy w laptopie, kradzieży sprzętu z włamaniem. Szybka naprawa – wystarczy zadzwonić pod numer podany w Polisie Media Expert i zgłosić uszkodzenie.


Montaż i instalacja, kod rabatowy Media Expert

Dzięki usługom montażowym, które oferuje sieć sklepów Media Expert, możesz zaoszczędzić czas i ograniczyć ryzyko uszkodzenia sprzętu. Profesjonalni pracownicy Media Expert służą pomocą i fachową poradą. Podczas odbioru zamówienia w markecie zapytaj doradcy klienta o możliwość realizacji wybranej usługi i sprawdź, tu może przydać się gazetka, czy przysługuje ci kod rabatowy. Na dodatkową pomoc i atrakcyjny kod rabatowy możesz liczyć zarówno przy zamówieniu sprzętu AGD, jak i elektronicznego.


Karta prezentowa, kod rabatowy Media Expert, gazetka

Nie wiesz jaki prezent sprawić bliskiej osobie? A może firma, w której pracujesz, chce obdarować swoich pracowników? Oto idealne rozwiązanie dla ciebie! Karta prezentowa, czyli elektroniczny bon towarowy, którym można płacić za zakupy zrobione w sieci sklepów Media Expert. Zastępuje gotówkę i tym samym sprawia, że nie trzeba mieć przy sobie pieniędzy, aby otrzymać wybrane towary. Czym jest karta prezentowa Media Expert i gdzie można ją dostać? Plastikowa karta typu pre-paid, posiadająca numer seryjny oraz kod kreskowy, jest wydawana na okaziciela. Zakup i realizacja karty możliwa jest wyłącznie w stacjonarnych sklepach sieci Media Expert. Kartę możesz doładować dowolną kwotą, a termin jej ważności to 36 miesięcy liczone od daty zakupu i doładowania. Karta prezentowa może być użyta przy zakupie każdego sprzętu i usługi będących w ofercie stacjonarnych sklepów detalicznych sieci Media Expert. Z karty może korzystać każdy, kto aktualnie ją posiada. Przy zakupach nie jest wymagana obecność właściciela karty. Więcej o karcie prezentowej Media Expert, oferowanych przez nią korzyściach oraz użyteczności opowie ci gazetka i strona internetowa www.mediaexpert.pl


50% teraz, reszta za pół roku – kod rabatowy Media Expert

Zapłać teraz 50% ceny, a resztę w kredycie za pół roku. Jak działa ten kod rabatowy? Wybierz interesujące cię produkty w sklepie stacjonarnym sieci Media Expert lub na stronie internetowej firmy. Minimalna kwota kredytu w przypadku zakupu w sklepie stacjonarnym wynosi 100 zł. Natomiast na stronie www.mediaexpert.pl -w zależności do wybranego banku -między 300 zł a 500 zł. Gdy dokonasz wyboru produktu, wypełnij wniosek o udzielenie kredytu. Ostateczna decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu, z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji klienta, zostanie podjęta przez jeden z wybranych banków. Gdy zostanie rozpatrzona pozytywnie, zapłacisz za wskazany uprzednio sprzęt sieci Media Expert jedynie 50% jego ceny w sklepie stacjonarnym lub u kuriera, a resztę w kredycie dopiero za pół roku.


Promocje w Media Expert i kod rabatowy

Pozostałe promocje w sklepach Media Expert to super rabaty o których informuje gazetka – ceny nawet o 1100 zł niższe! Skorzystaj z super obniżek na sprzęty RTV i AGD. Na przykład przy zakupie promocyjnego laptopa tablet Lenovo Tab 4 7 Essential otrzymasz za 1 zł. Kod rabatowy na kolejne zakupy – przy wyborze promocyjnego smartfonu otrzymasz kod rabatowy do wykorzystania przy następnej wizycie w Media Expert.


Media Expert, gazetka i kod rabatowy z goodie

Expert oferuje szeroki wybór produktów elektronicznych i gospodarstwa domowego, a wszystko w programie rat. Gazetka Media Expert w formie papierowej, również dostępna na stronie internetowej Media Expert i w aplikacji mobilnej goodie, obszernie informuje o sposobach ratalnej zapłaty oraz podaje dla sklepów Media Expert godziny otwarcia. To właśnie dzięki goodie możesz być na bieżąco z najnowszymi ofertami sieci Media Expert, a atrakcyjny kod rabatowy pozwoli ci oszczędzić pieniądze. Obserwuj ofertę Media Expert w goodie, a nie ominie cię żadna nowość ani promocja i zrealizujesz cenny kod rabatowy Media Expert na zakupy w sklepach sieci w całej Polsce. O ofertach Media Expert goodie informuje cię poprzez szybkie wiadomości typu push. To komunikat wyświetlający się wprost na twoim telefonie komórkowym. Jedno kliknięcie i już wiesz, czy w pobliskim elektromarkecie pojawiła się zniżka na telewizory. Bądź szybki, bądź poinformowany, wykorzystaj swój kod rabatowy! Już dziś zapisz się również do newslettera goodie lub Media Expert i stale sprawdzaj, o czym donosi gazetka tej firmy. Aplikacja goodie jest dostępna na telefony komórkowe z systemem iOS lub Android. Nie przegap! Kod rabatowy czeka na Ciebie!