Lukoiltylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Lukoil

Przepraszamy. Lukoil nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Firma Lukoil założona została w 1991 roku w Moskwie jako OAO Nieftianaja kompanija „ŁUKOJŁ”. Powstała z połączenia trzech państwowych zakładów naftowych. Lukoil w 1993 roku przekształcony został w spółkę akcyjną, która wydobywa obecnie ropę naftową na Kazachstanie, w Egipcie, w Iraku oraz w Rosji. Założone przez firmę Lukoil stacje benzynowe zlokalizowane są w Europie i w Stanach Zjednoczonych. Od 2016 roku stacjami Lukoil w naszym kraju zarządza firma Amic Energy, która swoją siedzibę posiada w Wiedniu. Jest to przedsiębiorstwo inwestycyjne zajmujące się rozwojem sektora paliwowego i energetycznego na naszym kontynencie. Tylko w Polsce zlokalizowanych jest ponad 120 stacji benzynowych marki Lukoil.

Programy lojalnościowe stacji Lukoil pozwolą na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy

Oferowana przez firmę Lukoil karta lojalnościowa pozwala na zarabianie poprzez tankowanie. Po zakupach zrobionych na stacji Lukoil zostaniemy zapisani do programu Driver Club, który pozwoli na zaoszczędzenie do 3 groszy na litrze paliwa, 10% na myjni samochodowej oraz 10% przy zakupach hot dogów, tortilli i napojów gorących. Należące do Lukoil stacje oferują również możliwość założenia karty Lukoil Fleet Card, która dedykowana jest do przedsiębiorców posiadających własną flotę samochodów. Pozwala to na kontrolę każdego tankowania, wystawienie zbiorczej faktury VAT za zakupione paliwo, rozliczenie bezgotówkowe oraz liczne rabaty na Lukoil ceny paliw. Aby być na bieżąco z promocjami oferowanymi przez stacje Lukoil, zachęcamy do przeglądania ofert na platformie goodie, która dostępna jest nie tylko na komputery, ale również urządzenia mobilne pracujące pod kontrolą Android i iOS. Warto wspomnieć, że na stacji Lukoil ceny paliw są zawsze niezwykle atrakcyjne.

Wysokiej jakości olej i płyn AdBlue

Stacje benzynowe Lukoil to nie tylko programy lojalnościowe, promocje i rabaty, ale również dobre płyny eksploatacyjne do Twojego samochodu. Lukoil w swojej ofercie posiada wszystkie rodzaje olejów silnikowych, stosowanych w silnikach diesla, benzynowych i zasilanych płynnym paliwem LPG. Opracowana przez Lukoil formuła pozwala na ochronę nierozgrzanego silnika, który jest podatny na uszkodzenia. Zmniejszenie tarcia to zmniejszenie zużycia paliwa i emisji hałasu. Zarządzane przez Lukoil stacje oferują również płyny AdBlue wykorzystywane w nowoczesnych silnikach samochodów ciężarowych i dostawczych do zmniejszenia emisji spalin. AdBlue jest czynnikiem powstałym z mocznika i wody tankowanym do oddzielnego zbiornika zlokalizowanego w naszym aucie, który oczyszcza spaliny w katalizatorze. Oferowana przez Lukoil karta flotowa pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy podczas zakupu AdBlue i oleju silnikowego. Na myjni Lukoil promocja trwa każdego dnia!

Lukoil pozwoli zregenerować nasze akumulatory i zadba o czystość samochodu

Należące do firmy Lukoil stacje benzynowe pozwalają również na zakup ciepłej kawy, herbaty, hot doga czy napoju energetycznego. Ponadto klienci mogą korzystać z nowoczesnych myjni bezobsługowych, których szczotki wykonane z materiału SoftTecs chronią lakier przed uszkodzeniami.