Lewiatantylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Lewiatan

Gazetki

  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2019-06-13 do 2019-06-19
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiLewiatan to polska sieć handlowa, która powstała w 1994 r. jako organizacja zrzeszająca kupców prowadzących działalność handlową. Aktualnie sieć konsoliduje ponad 3 tysiące rzetelnych placówek handlowych na zasadzie franczyzy, a to nie koniec! Lewiatan wciąż stawia na rozwój i doskonałą jakość. Każdy kolejny sygnowany przez sieć Lewiatan sklep zjednuje sobie rzesze klientów. Marka jako swój główny cel podaje dostarczanie niezależnym kupcom rozwiązań, dzięki którym będą w pełni mogli zaspokoić oczekiwania klientów i umacniać swoją pozycję na rynku. Zintegrowana, nowoczesna, ogólnopolska sieć handlowa – to właśnie Lewiatan. Sieć była wielokrotnie nagradzana i wyróżniania m.in. przez media za działalność biznesową i charytatywną. Powodzeniem cieszy się też loteria Lewiatan. Ale to nadal nie wszystko. Klienci dobrze wiedzą o tym, że oferowana przez Lewiatan gazetka przepełniona jest atrakcyjnymi zniżkami!

Proponowana przez Lewiatan gazetka pełna jest świetnych okazjiZainstaluj aplikację goodie, dodaj Lewiatan do ulubionych i śledź wszystkie obniżki. Warto to zrobić, ponieważ oferowana przez Lewiatan gazetka pełna jest rewelacyjnych okazji. Codziennie możesz zaoszczędzić na produktach, dzięki którym stworzysz wspaniałe potrawy dla siebie i swoich bliskich. Hasło sieci brzmi “Lewiatan – twój dobry sąsiad”. Jest ono nieprzypadkowe – sieć na tyle rozrosła się, że wielu z nas może spotkać sklepy pod szyldem Lewiatan w swoim sąsiedztwie. O swobodną, niemal rodzinną atmosferę dba profesjonalny personel. Zakupom sprzyjają również proponowane przez Lewiatan godziny otwarcia.

Loteria Lewiatan – szansa na atrakcyjne nagrodySieć robi wszystko, by klienci czuli się w pełni usatysfakcjonowani. Dużym powodzeniem cieszy się także wspomniana już loteria Lewiatan. To szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród. Lewiatan to nie tylko zwykły, osiedlowy sklep – to cała społeczność zadowolonych klientów. Wstępując tam po produkty codziennego użytku, klient może liczyć na duży wybór i miłą, kompetentną obsługę. Proponowane przez Lewiatan godziny otwarcia sprzyjają zakupom – możesz wstąpić do sklepu zarówno rano, jak i wieczorem. Każdy otwarty przez franczyzową sieć Lewiatan sklep to gwarancja dużego wyboru i prawdziwego profesjonalizmu. Klienci dobrze wiedzą, że proponowana przez Lewiatan gazetka pełna jest atrakcyjnych obniżek – a przecież wszyscy lubimy oszczędzać.

Lewiatan – tu kupisz wszystko, co jest Ci potrzebneJeżeli przygotowujesz obiad dla rodziny lub małe przyjęcie, nie musisz wybierać się do hipermarketu – Lewiatan prawdopodobnie jest blisko Twojego domu. Znajdziesz tam wszystko, czego Ci potrzeba. Śledź aktualne okazje cenowe korzystając z aplikacji goodie i ciesz się tym, co najlepsze. Oczywiście zawsze w atrakcyjnych cenach! Lewiatan – tej sieci warto zaufać. Idealny sklep to taki, gdzie znajdziesz to, czego Ci potrzeba i nie zapłacisz za to fortuny. Postaw na największą sieć franczyzową w Polsce!