Karmellotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Karmello

Przepraszamy. Karmello nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Wszyscy miłośnicy słodkości powinni sięgnąć po czekoladki Karmello. Każdy, kto choć raz ich spróbuje, wie, że są wyjątkowe. Karmello Chocolatier to polska firma, która powstała w 2010 r., jest więc stosunkowo młoda. Mimo że funkcjonuje na rynku zaledwie od kilku lat, prężnie się rozwija. W ofercie Karmello znajdują się wysokiej jakości wyroby czekoladowe, które kupimy zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i przez Internet. Oferowane przez Karmello promocje można śledzić także dzięki aplikacji goodie.


Czekoladki Karmello mają swoją historię

To niezwykle urokliwe belgijskie miasteczko Brugia było inspiracją dla twórców marki Karmello. W miejscu tym istnieje wiele krętych uliczek i stojących przy nich manufaktur czekolady. Zachwyt nad wyjątkowymi aromatami wzbudził w twórcach marki chęć przeniesienia ich na rodzimy grunt. Dziś w ofercie Karmello Chocolatier znajdziemy mnóstwo propozycji – m.in. zestawy pralin czy bakalie w czekoladzie, trufle, czekoladowe owoce i propozycje na prezent. Warto także śledzić ogłaszane przez Karmello promocje, bo dzięki nim istnieje możliwość kupienia wyjątkowych wyrobów w niższych cenach. Satysfakcja z upolowania rabatu na słodkie produkty Karmello będzie z pewnością ogromna – w końcu kto z nas nie lubi czekolady?


Poznaj Karmello Chocolatier

Karmello Chocolatier wyróżnia się wśród konkurencji. Firma stworzona z pasji chce się tą pasją dzielić. Twórcy chcą zaspokoić potrzeby i różnorodne gusta klientów, więc w sklepie znajdziemy tabliczki czekolady z najbardziej wykwintnymi dodatkami, a oferta Karmello jest stale powiększana o coraz to nowe propozycje, które mają jeden cel – zachwycić każdego i rozpieścić podniebienia. Osoby odpowiedzialne za markę same mówią o tym, że Karmello to synonim wyjątkowych smaków połączonych z pasją. Karmello Chocolatier jest w pełni otwarte na potrzebę poczucia wyjątkowości każdego z klientów, stąd możliwość skomponowania własnego zestawu czekoladek lub czekoladowej wiadomości. Karmello stawia więc na rozwiązania bliskie klientowi i to jest wyjątkowość tej firmy.


Karmello zaskoczy Twoich gości słodkim cateringiem

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości, postaw na Karmello. Wyjątkowe okazje – takie jak wesela, chrzciny czy urodziny – wymagają przecież wyjątkowej oprawy, którą wszyscy zapamiętają na długo. Może… czekoladowy catering? Jeśli chcesz, Karmello się tym zajmie! Firma posiada w swojej ofercie różnego rodzaju ekspozytory, dzięki czemu można dopasować zamówienie do wielkości swojego przyjęcia. Lokale stacjonarne Karmello funkcjonują już w wielu polskich miastach, m.in. w Bydgoszczy, Bytomiu, Warszawie, Gdańsku czy Rzeszowie. Coraz więcej osób przekonuje się, że mając do wyboru wiele wyrobów czekoladowych, warto postawić na jakość i wyjątkowość. Dlatego też Karmello cieszy się coraz większym powodzeniem. Warto spróbować niesamowitych produktów, aby samemu przekonać się, na czym polega fenomen tej młodej polskiej firmy. Zajrzyj do sklepu internetowego, nie zapominając sprawdzić rabatów. Daj się uwieść smakowi Karmello.