iSpot, czyli sklep marki Apple, zaprasza na zakupy. Wejście do sklepu oznacza wejście do świata Apple. Tutaj możesz znaleźć nie tylko sprzęt elektroniczny – komputery Mac, iPody i iPady lub iPhone, lecz także wszystkie akcesoria, kable, przewody i różnego rodzaju elementy, które ułatwiają korzystanie z tych sprzętów. Ogromną zaletą sklepów tego typu jest profesjonalna, świetnie przeszkolona obsługa, która odpowie na każde pytanie i błyskawicznie pomoże Ci w wybraniu idealnego produktu.
Sieć ma swoje sklepy we wszystkich większych miastach Polski. Możesz szukać punktów iSpot Warszawa, Wrocław, Poznań czy iSpot Katowice. Co więcej, działa także sklep iSpot online. W wygodnym i intuicyjnym sklepie internetowym możesz zrobić szybkie zakupy, również korzystając z pomocy profesjonalistów i proponowanych przez iSpot promocji.


iSpot – promocje i oferty

Sieć sklepów iSpot (m.in. iSpot Warszawa, Wrocław, iSpot Katowice i Poznań) oferuje ciekawe promocje. Duża część z nich dotyczy elektroniki, warto także szukać ofert dotyczących zniżek na akcesoria, etui, torby na komputery Mac czy różnego rodzaju usługi. Interesują Cię iSpot promocje? Informacje o nich możesz znaleźć w newsleterze sklepu, dowiesz się stamtąd również o bonach rabatowych i poznasz szczegółowe informacje o usługach iSpot oraz o oferowanym przez nich serwisie sprzętów Apple.
iSpot promocje i aktualny newsletter są dostępne na stronie goodie.pl lub w aplikacji mobilnej. To wygodny sposób, dzięki któremu będziesz mógł znaleźć najlepszy sprzęt elektroniczny i szeroki wybór akcesoriów w najlepszych cenach. Bądź zawsze na bieżąco z ofertami i śledź atrakcyjne iSpot promocje dzięki goodie.
Kolejną dostępną w iSpot promocją jest zniżka edukacyjna. Dotyczy ona rabatu na zakup sprzętu elektronicznego przez studentów, rodziców studentów lub placówki edukacyjne. Mogą skorzystać z niej także nauczyciele zatrudnieni na każdym poziomie szkolnictwa lub zajmujący się nauczaniem indywidualnym.


iSpot – raty i sposoby płatności

W sklepach iSpot na raty możesz zakupić dowolny sprzęt. Sklep współpracuje z kilkoma bankami, do których błyskawicznie prześle Twój wiosek o udzielenie kredytu. W iSpot można zdecydować się na raty z odroczoną płatnością oraz rozłożyć cenę zakupu na 10 lub 20 rat 0%. Dzięki temu zakup laptopa, iPoda, iPada lub iWatcha jest o wiele prostszy, a nowy sprzęt jest w zasięgu Twojej ręki.
W iSpot raty dotyczą nie tylko produktów, lecz także usług. Możesz rozłożyć na kilka spłat usługę AppleCare. Możesz także w ratach spłacać polisę ubezpieczeniową iSpot Care i iDealnie Ubezpieczony, które wykupuje się w dniu zakupu sprzętu. Te ubezpieczenia obejmują wszystkie rodzaje produktów Apple.
Z tak wygodnymi ratami nie masz się nad czym zastanawiać. Bądź na bieżąco z oferowanymi przez iSpot promocjami i wybierz wymarzonego MacBooka w idealnej cenie.