Intersport

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback 3%

IntersportIntersport dysponuje ponad 5400 salonami na całym świecie, w tym 31 w Polsce. Dla poszukujących sklepów Intersport Warszawa ma ofertę w Galerii Arkadia oraz w Sadyba Best Mall, miłośnikom marki Intersport Poznań otwiera drzwi do Galerii Pestka, Centrum Handlowego Posnania i do Centrum King Cross Marcelin. Fanów Intersport Kraków zaprasza do Galerii Krakowskiej, Parku Handlowego Zakopianka oraz Galerii Bronowice. Polski oddział Intersport zatrudnia pół tysiąca pracowników. Posiada 100 dostawców takich jak Adidas, Speedo, Nike, Reebok, New Balance, Alpina, Salomon, K2, Puma, Romet, Eurobike, Vans oraz wielu innych. Firma Intersport jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.


Intersport sklep w sieci

Intersport Warszawa, Intersport Poznań, Intersport Kraków? Nie tylko! Firma prowadzi także sklep internetowy pod adresem intersport.pl. Darmowa wysyłka jest w nim dostępna już od 100 zł. Jeśli interesują cię oferowane przez Intersport rowery, a nie masz na koncie wymaganej kwoty, oznaczony logo Intersport sklep on-line udostępni ci możliwość zapłaty w ratach. Podobnie jak w salonach stacjonarnych Intersport, tak i w sieci można kupić sprzęty przydatne do uprawiania takich sportów jak piłka nożna, bieganie, narciarstwo, snowboard czy gry zespołowe i rolkarstwo. Intersport.pl zapewnia też szeroki wybór plecaków i toreb podróżnych oraz, oczywiście, polecane przez markę Intersport rowery.


Intersport promocje

Wiele produktów w salonach Intersport można upolować w niższych cenach dzięki wyprzedażom i kodom rabatowym. W razie pytań o oferowane przez Intersport promocje warto skonsultować się z informacją pod numerem 801 500 502. Na stronie internetowej można wypełnić formularz ze spostrzeżeniami i pytaniami odnośnie funkcjonowania firmy. Dla swoich klientów Intersport przygotował również poradniki typu: Jak spakować plecak? Jak wybrać właściwy śpiwór? Które buty turystyczne będą najlepsze? Czy zdecydować się na większy, czy mniejszy namiot?


Intersport z goodie

Niezależnie czy mieszkasz w Warszawie, w Poznaniu czy Krakowie, śledź promocje marki Intersport razem z goodie. Wystarczy że pobierzesz aplikację mobilną goodie na telefon z systemem Android lub iOS, by otrzymywać informacje push o okazjach, które szykuje sygnowany logo Intersport sklep. Załóż również eKartę, dzięki której przy rachunku za produkty Intersport za ponad 100 złotych otrzymasz rabat 15% w formie bonu na następne zakupy. Dla klientów z eKartą dostępne są ekskluzywne zniżki, które zrealizuje każdy oznaczony logo Intersport sklep. To również stałe rabaty 5% na imprezy sportowe,15% na usługi serwisowe oraz 15% na wypożyczenie sprzętu. Marka Intersport prowadzi serwisy: rowerowy, narciarski i snowboardowy, dla miłośników rolek, tenisowy, a także serwis łyżew. Pod szyldem Intersport działają również wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego oraz pomoc w jego doborze, zapewniona przez wykwalifikowanych i przeszkolonych pracowników Intersport.