„Mamy wszystko, czego potrzebujesz” – to maksyma internetowego sklepu motoryzacyjnego Inter Cars, największego dystrybutora części zamiennych w Polsce.
Dlatego, jeśli jesteś kierowcą, powinieneś zapamiętać tę nazwę. Wszyscy wiemy, ile kosztuje naprawa auta i wymiana części na nowe, ale są skuteczne sposoby, aby i tutaj zaoszczędzić, a jednocześnie cieszyć się sprawnym samochodem. Inter Cars wychodzi naprzeciw potrzebom kierowców.
Sklep Inter Cars oferuje produkty do większości aut z Europy, Azji oraz USA. Aby jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo użytkowników dróg, katalog Inter Cars zawiera części od najlepszych i sprawdzonych producentów takich jak: Bosch, Continental, Michelin, Sachs, Monroe, Febi, Denso czy TRW.
W asortymencie sklepu Inter Cars znajdziemy: opony, akumulatory, oleje, klocki i tarcze hamulcowe, zawieszenia, amortyzatory, sprzęgła, elektronarzędzia, sondy lambda, żarówki, środki chemiczne i wiele innych części zamiennych oraz akcesoriów do aut i motocykli.

Katalog Inter Cars – wszystkie części w jednym miejscuInternetowy katalog Inter Cars to największy zbiór autoczęści, jaki jest dostępny online na polskim rynku motoryzacyjnym.
Ponad 2 miliony produktów posegregowanych według marek samochodowych, według pojazdów: osobowe, ciężarowe, motocykle, osie, maszyny, lub według katalogu produktów.
Katalog Inter Cars można w łatwy i prosty sposób pobrać na swój komputer i dzięki temu mieć stały i wygodny dostęp do aktualnej bazy największego dystrybutora autoczęści w Polsce.
Kolejną ogromną zaletą internetowego katalogu Inter Cars jest dokładny opis każdej z części, podanie jej ceny oraz fachowe doradztwo obsługi sklepu, w razie gdybyśmy mieli jeszcze wątpliwość, czy dokonujemy właściwego zakupu do swojego auta.
Strona internetowa Inter Cars zawiera również poradniki dla kierowców na temat tego, jak najlepiej zadbać o swój pojazd. A dla miłośników motoryzacji, którzy wciąż tuningują swoje ukochane auto, szeroka oferta akcesoriów z podziałem na samochody sportowe i terenowe.

Promocje w Inter CarsDzięki bogatej ofercie części samochodowych Inter Cars od renomowanych marek, znajdziemy tu także liczne promocje na potrzebne produkty motoryzacyjne.
Zbliża się sezon na zmianę opon na zimowe? Inter Cars radzi, jak sprawnie tego dokonać i jak korzystnie cenowo kupić dobre opony na długie lata.
Zima już w pełni i auto niegarażowane nocą zamarza? W Inter Cars znajdziemy podpowiedź jak sobie z tym poradzić, żeby poranki i wyjścia do pracy były równie przyjemne jak podczas innych pór roku.
Dobre wycieraczki w samochodzie to dobra widoczność i bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów, szczególnie kiedy za oknem ciemno i pada deszcz. W katalogu Inter Cars znajdziemy ponad 400 piór do wycieraczek samochodowych.
Wszystkie aktualne Inter Cars promocje na części samochodowe poznasz dzięki aplikacji goodie – dołącz już dziś!