Inmediotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Inmedio

Przepraszamy. Inmedio nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Lubisz robić zakupy w niewielkich kioskach, które – pomimo skromnej powierzchni – oferują bardzo bogaty asortyment? To naprawdę świetna sprawa, ponieważ w jednym miejscu możesz zaopatrzyć się w najświeższą prasę, książki, baterie, napoje, gumy do żucia czy inne przekąski, a także np. opłacić rachunki. Wszystko to – i wiele więcej – zaoferuje Ci nowoczesna sieć salonów prasowych Inmedio!

Każdy prowadzony pod szyldem Inmedio sklep wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Inmedio – salonik prasowy na miarę XXI wieku – jest miejscem, które koniecznie musisz odwiedzić, by poznać jego niesamowitą ofertę. Ustalone przez Inmedio godziny otwarcia pozwolą Ci zajrzeć do tego punktu o dogodnej dla Ciebie porze – zarówno rano, przed pracą, jak i po pracy, w drodze do domu.

Inmedio – sklep, który pokochasz!

Inmedio to jedno z tych miejsc, które – raz odwiedzone – zapadają w pamięć. Dlaczego Inmedio, salonik prasowy z prawdziwego zdarzenia, jest tak bardzo lubiany przez klientów? Odpowiedź jest naprawdę prosta. Przede wszystkim należy zacząć od tego, że Inmedio oferuje wyjątkowo przyjazną i przyjemną dla oka aranżację. Każdy prowadzony przez sieć Inmedio sklep cechuje się nienaganną ekspozycją, dzięki której szybko i sprawnie odnajdziesz każdy poszukiwany artykuł.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości możesz zaś śmiało poprosić o pomoc pracowników sklepu. Każdy pracownik Inmedio jest osobą otwartą, kompetentną i zawsze chętną do pomocy. Proponowane przez Inmedio godziny otwarcia na pewno przypadną Ci do gustu, a wciąż tworzone przez Inmedio promocje wprost Cię urzekną. Teraz już wiesz, dlatego Inmedio – sklep na miarę XXI wieku – to najlepsze miejsce na zakup prasy i innych drobiazgów!

Inmedio – zawsze po drodze

Inmedio to sieć saloników prasowych, które rozwijają się na polskim rynku już od 20 lat. Na ten moment na terenie całego kraju funkcjonuje blisko pół tysiąca punktów Inmedio, a każdy z nich jest równie profesjonalnie prowadzony przez najlepszych sprzedawców. Oferta Inmedio jest zaskakująco obszerna – znajdziesz tutaj niemal każdy interesujący Cię tytuł, zarówno jeśli chodzi o polską, jak i zagraniczną prasę. W sporej części placówek Inmedio nie tylko zrobisz zakupy, ale też na przykład opłacisz rachunki. To zupełnie niesamowite, że w jednym miejscu możesz załatwić aż tyle spraw!

Inmedio, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, organizuje różnego rodzaju obniżki i promocje. Obawiasz się, że któraś z nich może Cię ominąć? Nic z tych rzeczy! Wystarczy, że pobierzesz na swój telefon aplikację mobilną goodie i dodasz markę Inmedio do ulubionych, a na pewno uzyskasz wszelkie informacje na temat atrakcyjnych zniżek, gdy tylko się pojawią. Tworzone przez Inmedio promocje są bardzo ciekawe, dlatego warto trzymać rękę na pulsie z aplikacją goodie!