W wyjątkowym miejscu kryje się wyjątkowy hotel, w którym możesz wspaniale spędzić czas: sam, z kimś bliskim lub całą rodziną. To Hotel Anders, położony na malowniczych Mazurach w miejscowości Stare Jabłonki. Jest pełen atrakcji dla dorosłych i dzieci. Spędzisz w nim niezapomniane chwile. Planując wypoczynek, zapamiętaj ten adres: Hotel Anders Stare Jabłonki.

Hotel Anders Mazury zawsze atrakcyjnePoza fantastycznym położeniem w pobliżu jeziora i w otoczeniu lasów, Hotel Anders Mazury to komfortowo wyposażone pokoje, dostęp do basenów, sauny i spa oraz imponująca karta dań. Poza zwykłymi pokojami Hotel Anders oferuje miejsca idealne na wypoczynek rodzinny – Chaty Mazurskie, czyli 2-pokojowe domki z aneksami kuchennymi. Jest tu też wiele atrakcji dla dzieci, nie będą więc miały czasu się nudzić.

Hotel Anders Stare Jabłonki – wspaniała kuchniaTrudno nie zachwycić się menu w hotelowej restauracji. Hotel Anders kładzie nacisk głównie na dania z ryb, ale innych propozycji też nie brakuje. Do tego pyszne desery, lody, kawy, wina i absolutnie wyjątkowe menu dla młodych gości hotelu. Najmłodszym adres Hotel Anders Stare Jabłonki oferuje takie pyszności, jak na przykład paluszki z dorsza, spaghetti czy lizaki z polędwiczek z kurczaka. Nawet największy niejadek skusi się na taki obiad.

Hotel Anders Mazury kusi basenami i spaSpa jest tutaj nietypowe, ponieważ poza znanymi z innych obiektów czynnościami wykonuje się też zabiegi na bazie kosmetyków z jabłek – to zaskakująca i niespotykana nigdzie oferta. Zresztą, jak sama nazwa wskazuje, Hotel Anders Stare Jabłonki oferuje więcej atrakcji z jabłkami w roli głównej. Znajdziemy tu nie tylko jabłkowe spa, ale i menu jabłkowe, a w nim między innymi: zupę jabłkowo- buraczaną czy łososia pod jabłkowo-chrzanową pierzynką, a także atrakcyjne koktajle.

Hotel Anders zniżki, pakiety, promocjeLokalizacja, menu i atrakcje z pewnością zachęcą wiele osób do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca. Miejscowość, w której znajduje się Hotel Anders Stare Jabłonki, jest położona bardzo atrakcyjnie – otoczenie lasów i jezior zachęca do wypoczynku. Tak jak wiele innych obiektów wypoczynkowych, oferuje Hotel Anders zniżki i promocje. Ciekawe pakiety wypełnione atrakcjami, oferty na czas ferii, propozycje dla organizujących wyjazdy integracyjne czy pakiety weekendowe i tygodniowe to tylko kilka możliwości. Hotel Anders zachęca najmłodszych gości do czekoladowego masażu lub zabiegów dla małych księżniczek. Hotel Anders jest bez wątpienia miejscem, które warto odwiedzić. O najnowszych promocjach dowiesz się dzięki aplikacji goodie. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz zawsze na bieżąco ze wszystkimi promocjami, jakie oferuje Hotel Anders. Nie zastanawiaj się więc, tylko zainstaluj goodie, a Hotel Anders i jego atrakcje zapewnią Ci cudowny wypoczynek.