Guess

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback 7.5%

GuessKanwą, na której powstał Guess sklep, była fascynacja dzikim zachodem i próba stworzenia linii, która połączyłaby francuski szyk i amerykańską wygodę. Udało się to braciom Marciano, Algierczykom wychowanym we Francji, którzy właśnie w Stanach stworzyli pierwszy Guess. Obecnie to jeden z najbardziej rozpowszechnionych sklepów odzieżowych na świecie. Oferowane przez Guess buty, torebki i inne dodatki stały pożądanymi akcesoriami do każdej stylizacji.
Guess wyróżnia także wyjątkowa dbałość o szczegóły. To sprawia, że oferowane przez Guess sukienki i inne ubrania są najwyższej jakości. Trwałe, wygodne, eleganckie, zrobione z najlepszych materiałów przyciągają klientów jak magnez. Projektowane przez Guess torebki są równie cenione, jak te najlepszych skórzanych marek, a wystawiane w sklepach Guess zegarki to cudeńka z najwyższej półki.


Oferowane przez Guess promocje

Guess specjalnie dla swoich klientów szykuje wyjątkowe rabaty i promocje. Oferowane przez Guess promocje są najczęściej bardzo atrakcyjne. To najlepszy moment na upolowanie produktów marki Guess w najlepszych cenach. Najczęściej odbywające się w Guess promocje to przeceny na Guess buty i torebki. Jednak na wyjątkowy rabat mogą liczyć także osoby lubiące produkowane przez Guess perfumy.
Wszystkie ogłaszane przez sieć sklepów Guess promocje możesz znaleźć na stronie goodie.pl lub w aplikacji internetowej. To najlepszy sposób, aby kupić najlepszej jakości ubrania i dodatki tej marki nawet za połowę ceny. Także działający przy Guess sklep internetowy ma swoje promocje i rabaty. Warto być na bieżąco, ponieważ dzięki temu nie wyczyścisz kieszeni, a jednocześnie będziesz mogła cieszyć się z charakterystycznej dla marki Guess torebki.


Guess: buty, zegarki, perfumy

Guess ma bardzo szeroką ofertę produktów. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. W sklepach Guess zakupy zrobią zarówno panie, jak i panowie. Wśród ubrań wyróżniają się zwłaszcza projektowane dla marki Guess sukienki, które są bardzo eleganckie, ale jednocześnie wygodne. Idealne do biura, są zrobione z najlepszej jakości, oddychających materiałów. Na uwagę zasługują też inne ubrania marki Guess, także te dla panów. Ich cechą charakterystyczną jest dbałość o wygodę i trwałość. A do tego są szalenie modne i idealnie odpowiadają najnowszym trendom. Guess oferuje także ubrania dla dzieci, które swoim designem zauroczą maluchy, a jakością i lekkością oczarują mamy.
Warto zwrócić uwagę w sklepach Guess na perfumy. Są one niezwykle eleganckie i wyjątkowe. Wszystko dzięki idealnie dobranym nutom zapachowym. Oprócz tego w sklepach Guess możesz znaleźć najróżniejsze dodatki. To miejsce, w którym kupisz wszystko, czego potrzebujesz, by skompletować najpiękniejszą stylizację. Największą uwagę należy zwrócić na oferowane przez Guess buty. Wygodne, ale eleganckie, więc pasują nawet do najbardziej wytwornych kreacji.