Galeria Wileńskatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Galeria WileńskaUwielbiasz zakupy i spędzanie wolnego czasu w centrach handlowych? Galeria Wileńska zaprasza Cię każdego dnia. Obiekt ten znajduje się w samym centrum warszawskiej dzielnicy Praga Północ. Galeria Wileńska mieści się przy skrzyżowaniu ulicy Targowej z Aleją Solidarności. Galeria Wileńska, sklepy znajdujące się na jej terenie, kuszą klientów każdego dnia.

Galeria Wileńska – godziny otwarciaInteresuje Cię, jakie ma Galeria Wileńska godziny otwarcia? Są one dostosowane do potrzeb klientów: obiekt zaprasza od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00, natomiast w niedzielę od 10:00 do 20:00.
Galeria Wileńska to połączenie dworca kolejowego z centrum handlowym, które mieści się aż na trzech poziomach. Dwa dodatkowe poziomy Galeria Wileńska przeznaczyła na powierzchnie biurowe, gdzie swoje miejsce znalazło wiele prestiżowych firm. Martwisz się, gdzie postawisz samochód, gdy przyjedziesz po zakupy? Niepotrzebnie. Galeria wileńska parking ma ogromny. To trzy poziomy przeznaczone tylko dla klientów. Tak więc śmiało ruszaj, a spędzisz miło czas, bo Galeria Wileńska parking rezerwuje dla Ciebie.
Galeria Wileńska to miejsce, w którym poczujesz zgiełk wielkiego miasta. Główny hol, jakim dysponuje Galeria Wileńska i sklepy przy nim zlokalizowane doświetlone są naturalnym światłem wpadającym przez przezroczystą kopułę dachu.

Galeria Wileńska sklepyTrudno zliczyć atrakcje, które oferuje Galeria Wileńska. Sklepy i restauracje znajdujące się na terenie centrum z pewnością sprawią, że nie będziesz się nudzić. Godziny otwarcia sklepów gwarantują, że możesz tu spędzić cały dzień. Najpierw możesz zająć się zakupami, bo tu znajdziesz właściwie wszystko, co jest niezbędne do życia na co dzień. Począwszy od supermarketu, gdzie zaopatrzysz swoją lodówkę co najmniej na tydzień, poprzez sklepy z odzieżą, obuwiem i artykułami sportowymi – masz wszystko, co Ci potrzeba. Po drodze w wielu miejscach trafisz na organizowane przez Galeria Wileńska promocje, które pozwolą na spore oszczędności. Wielką gratką dla Ciebie będą też sklepy oferujące kosmetyki z każdej półki cenowej. Gdy już zmęczysz się zakupami, usiądź w jednej z trzynastu restauracji, które oferuje Galeria Wileńska, a odpoczniesz i nabierzesz sił do dalszego działania. Tu także zaskoczy Cię Galeria Wileńska. Promocje bowiem dotyczą również gastronomii.

Galeria Wileńska – promocjePrzede wszystkim pobierz aplikację Galeria Wileńska i załóż kartę stałego klienta, bo dzięki temu skorzystasz z rabatów przez cały rok. Jeśli interesują Cię oferowane przez Galeria Wileńska promocje, możesz też pobrać aplikację goodie. W ten sposób zapewnisz sobie dostęp do informacji o jeszcze większej liczbie promocji i będziesz dokonywać zakupów w naprawdę atrakcyjnych cenach. Nie wahaj się więc, wsiadaj w samochód i jedź do Galeria Wileńska. Promocje i atrakcje czekają na Ciebie cały czas.