Exit19.pltylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Exit19.pl

Przepraszamy. Exit19.pl nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Szukasz mocnych wrażeń? Kochasz wyzwania? Lubisz ten przypływ adrenaliny, kiedy o zwycięstwie decyduje to, czy zdążysz przed upływem uciekających sekund, a do tego uwielbiasz łamigłówki? Jeżeli tak, doskonałym miejscem dla Ciebie będzie Exit19.pl we Wrocławiu. Sprawdź już dziś, co to za miejsce i co może Ci zaoferować! Exit19.pl room escape to specyficzny rodzaj rozrywki. Polega on na tym, że musisz wydostać się z pomieszczenia przed upływem określonego czasu. W pokoju są oczywiście umieszczone zagadki i podpowiedzi mające pomóc Ci w znalezieniu drogi ucieczki. Ten typ rozrywki jest coraz popularniejszy w Polsce. I nic dziwnego, bowiem jest to przeżycie doprawdy fascynujące.

Exit19.pl – oferta warta uwagiEscape room Wrocław znajduje się przy Ulicy Ofiar Oświęcimskich. Exit19.pl oferuje sześć pokojów tematycznych o klimatycznie brzmiących nazwach: „Zdrada w Breslau”, „Tożsamość”, „Obłęd”, „Motel24”, „Lochy Króla Artura” i „Klątwa skarbu Majów”. Tak duża różnorodność sprawia, że najwytrawniejszy łowca przygód znajdzie tu coś dla siebie! Kręcą Cię postapokaliptyczne klimaty? Oferowany przez Exit19.pl room scape „Tożsamość” jest czymś dla Ciebie! Lubisz zagadki kryminalne osadzone w międzywojennej rzeczywistości? Już dziś zarezerwuj termin w pokoju o nazwie „Zdrada w Breslau” i odwiedź mieszkanie Guntera Wolfa! Przejrzyj także oferowane przez Exit19.pl promocje, bo dzięki nim możesz zapewnić sobie i bliskim niezapomnianą przygodę w atrakcyjnej cenie!

Exit19.pl dla każdego!Exit19.pl room escape może być świetną rozrywką dla całej rodziny. Możesz tam zabrać także swoich przyjaciół. W ofercie Exit19.pl znajdziesz ponadto imprezy integracyjne dla firm. To świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu, lepsze poznanie współpracowników i poprawę atmosfery w pracy. Exit19.pl działa wraz z wrocławskim klubem „Szklarnia”, który jest jednym z najlepszych lokali w mieście. Dzięki temu integracja nie musi kończyć się na wydostaniu z Exit19.pl room escape. Wszyscy mogą następnie udać się do „Szklarni”, która oferuje pełny catering i alkohole! Escape room Wrocław w swojej ofercie posiada różne wersje językowe, m.in. angielską i niemiecką. Jeżeli więc przyjadą do Ciebie znajomi z zagranicy, śmiało możesz zabrać ich do Exit19.pl i sprawić, by ich pobyć w stolicy Dolnego Śląska był niezapomniany. Sam nie jesteś z Wrocławia? Odwiedzając to klimatyczne miejsce, nie zapomnij o Exit19.pl! Dość ze standardowym zwiedzaniem zabytków. Odwiedź Exit19.pl i zapewnij sobie mocne wrażenia oraz przygodę, która sprawi, że swój pobyt tutaj będzie wyjątkowy.

Exit19.pl – promocjeNie chcesz, by umknęły Ci oferowane przez Exit19.pl promocje? Zainstaluj na swoim smartfonie aplikację mobilną goodie i dodaj Exit19.pl do ulubionych. Dzięki temu będziesz wiedział o wszystkich nowościach i ofertach specjalnych. Uważasz, że jesteś wystarczająco bystry i dasz radę rozwikłać zagadki Exit19.pl, by wydostać się z pokoju? Przyjmij więc wyzwanie. Czas na przygodę z Exit19.pl! Wybierz jeden z tematycznych pokojów. Masz prosty cel – wydostać się!