Duka

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback 6%

DukaDuka to sklep ze skandynawskim rodowodem. To tutaj możesz kupić najlepszej jakości sprzęt i akcesoria domowe. Marka powstała w latach 70., ale dopiero blisko 30 lat później otworzyła Duka sklep na terenie naszego kraju. Od 1999 roku nieprzerwanie zachwyca Polaków jakością produktów oraz wyjątkowo sprawną i kompetentną obsługą. Pierwszy otwarty przez Duka sklep znajdował się w Warszawie. Obecnie Duka należy do polskich przedsiębiorców i ciągle się rozwija, podbijając kolejne rynki. Należy do najbardziej znanych i cenionych sklepów z akcesoriami dekoracji wnętrz i stała się liderem na rodzimym rynku.
Zarówno wysoka jakość produktów, jak i oferowane przez Duka promocje, sprawiają, że ciągle przyciąga do siebie nowych klientów. Od jakiegoś czasu możesz zrobić zakupy w sklepie Duka online. To wygodny sposób na zaopatrzenie się we wszystko, czego możesz potrzebować do domu. Duka wyznaje Ideę Kitchen Life, zakładającą, że to kuchnia jest najważniejszym miejscem w domu. Dlatego właśnie Duka sklep będzie źródłem nieskończonych inspiracji aranżacji kuchni i przygotowywania posiłków.


Duka – promocje i rabaty

Oferowane przez Duka promocje są bardzo atrakcyjne. Dotyczą wielu przedmiotów codziennego użytku, które przydadzą się w każdym domu. Warto upolować je taniej, a oszczędności są naprawdę spore, ponieważ marka Duka potrafi przecenić asortyment nawet powyżej 50%.
Jeśli chcesz być cały czas na bieżąco i poznawać kolejne ogłaszane przez Duka promocje, koniecznie obserwuj profil sklepu na goodie.pl lub w aplikacji internetowej. Duka ma bardzo ciekawe rabaty, a Ty zawsze z wyprzedzeniem się o nim dowiesz. Odwiedź znajdujący się pod szyldem Duka sklep lub platformę Duka online, żeby wygodnie i łatwo zrobić zakupy produktów w najlepszych cenach. Z rabatami zakupy będą prawdziwą przyjemnością.


Duka – opis oferty

Oferta sklepu Duka jest bardzo szeroka. Znajdują się tutaj przede wszystkim meble i inne akcesoria kuchenne różnego rodzaju. Możesz zaopatrzyć się m.in. w wysokiej jakości i zaprojektowane z pomysłem garnki i patelnie marki Duka. To także świetne miejsce na zakup zastawy stołowej. Dostępne w ofercie Duka sztućce i talerze pasują do każdej aranżacji jadalni czy kuchni. Zwłaszcza oferowane przez Duka sztućce są godne uwagi – Duka wypuściła kilka serii sztućców, wszystkie są lekkie, nowoczesne i bardzo eleganckie.
Dużą popularnością cieszy się produkowany przez Duka chlebak. Jest on bardzo charakterystyczny. Akcesoria tej marki wyróżnia nietypowy, bardzo nowoczesny design, dlatego dostępny w sklepach Duka chlebak także jest nieszablonowy. Sieć sklepów oferuje ponadto bardzo szeroki wybór innych akcesoriów, jak solniczki, pojemniki, przybory kuchenne czy porcelanowe lub ceramiczne naczynia. W sklepie Duka urządzisz całą kuchnię. Wygodnie, z pomysłem i wyjątkowo elegancko.