Columbus Coffeetylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Columbus Coffee

Przepraszamy. Columbus Coffee nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Cenisz sobie smak dobrej kawy? Lubisz do niej zjeść coś dobrego? Jeżeli tak, odwiedź koniecznie Columbus Coffee. Jest to sieć kawiarni, w których serwowane są doskonałe kawy, słodkości i jedzenie, a przytulne wnętrze pozwala na relaks i chwilę oddechu od codziennych spraw. Dzięki temu nie tylko dasz swojemu podniebieniu prawdziwą rozkosz, ale również „naładujesz baterie” do dalszego działania i aktywności.


Columbus Coffee – kawiarnia dla Ciebie

Wszystkie kawiarnie sieci Columbus Coffee stawiają na otwartość oraz sympatyczną atmosferę. Dzięki temu klimatowi bardziej docenisz świeży, niebanalny smak kawy i słodkości. A co konkretnie możesz wypić i zjeść? W Columbus Coffee wybór jest duży, a przygotowane przez Columbus Coffee menu zawiera takie propozycje, jak: kawy podstawowe (espresso, latte, capucciono i inne), smakowe (np. caramel machiatto), mrożone, shake i inne. Jeśli poczujesz głód, wybierz znajdujące się w Columbus Coffee menu sałatki, jogurty, kanapki i przystawki. Ochota na coś słodkiego? Ciasta, muffinki, sałatki owocowe – świeże i przepyszne. To wszystko jest dostępne każdego dnia w Columbus Coffee.


Gdzie jest Columbus Coffee?

Aktualnie Columbus Coffee ma swoich 11 lokali na terenie całego kraju, a więc zawsze w okolicy znajdziesz kawiarnię tej sieci. Dokładne lokalizacje zamieszczone są na oficjalnej stronie, na której jest mapka wraz z dokładnymi adresami. Jeśli więc chcesz skosztować pyszności znajdujących w Columbus Coffee menu, możesz tam sprawdzić, gdzie się udać. Jedną z zalet tej sieci są także bardzo przystępne ceny, dlatego nie musisz obawiać się o stan swoich finansów. Wspaniałe chwile z kawą czy słodkościami w Columbus Coffee nie będą wiązać się z dużymi kosztami. No i warto dodać, że – podobnie jak i inne sieci – także Columbus Coffee promocje organizuje, dzięki czemu masz okazję zapłacić jeszcze mniej za te przyjemności.


Jak nie przegapić tak świetnych okazji?

Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy możesz zapłacić mniej w Columbus Coffee, nie musisz odwiedzać codziennie strony sieci. Wystarczy, że pobierzesz na swój telefon goodie. Co to jest? Jest to niewielka aplikacja, która ma za zadanie poinformować Cię, kiedy rozpoczynają się organizowane przez Columbus Coffee promocje. Uwalnia Cię to od konieczności codziennego sprawdzania strony – powiadomienia otrzymujesz prosto na telefon i nawet nie musisz pamiętać o tym, że aplikacja jest zainstalowana. A co najlepsze, jest ona całkowicie darmowa, a więc nie naraża Cię na żadne koszty. W ten sposób zawsze wiesz, co z przygotowanego przez Columbus Coffee menu znajduje się w promocji.

Nie wierzysz? Przekonaj się już dzisiaj. Pobierz aplikację goodie na swój telefon i nie przegap żadnej atrakcyjnej okazji w Columbus Coffee.