CEWEtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

CEWEHistoria firmy Cewe sięga jeszcze 1912 roku, kiedy to August Friedrich Woltje założył swój zakład fotograficzny w miejscowości Oldenburg. Po ponad trzydziestu latach sprzedawania aparatów fotograficznych, w 1950 roku Woltje postanowił rozszerzyć działalność swojego przedsiębiorstwa, zakładając jedno z pierwszych na świecie laboratoriów pozwalających na wywoływanie kolorowych zdjęć. Już wtedy Cewe, chociaż oficjalnie tak się jeszcze nie nazywało, zatrudniało kilkunastu pracowników. W 1961 roku firma otrzymała nazwę Cewe Color. W 1964 roku Cewe pod zarządem Heinza Neumullera, zięcia  Augusta Friedricha Woltja, zabudowała ogromne laboratorium fotograficzne o powierzchni 50 tysięcy metrów kwadratowych, które mogło sprostać zleceniom napływającym z całych Niemiec. Po pięciu latach od tego wydarzenia Cewe rozpoczęła ekspansję na rynek holenderski, a w 1980 roku firma ta była obecna już w całej Europie, udostępniając swoim klientom wysokiej jakości produkty fotograficzne. W 1994 roku Cewe postanowiła wkroczyć na rynek fotografii cyfrowej, a po kilku latach została wydana pierwsza Cewe fotoksiążka, która cieszy się sporą popularnością do dziś.

Oferta firmy Cewe

Cewe zatrudnia obecnie około 3,5 tysiąca osób, a jej roczny przychód sięga nawet 600 milionów euro. Obecnie firma Cewe oferuje wydruki wieloformatowe, małoformatowe, sprzedaż artykułów fotograficznych oraz biurowych. Na całym świecie bez problemu stworzymy album ze swoimi zdjęciami – Cewe fotoksiążka pozwoli nam zachować najpiękniejsze wspomnienia na dłużej. W Polsce firma działa pod marką Fotojoker, na Słowacji i w Czechach jako Fotolab, a w krajach Skandynawii jako Japan Photo.

Promocje na usługi firmy Cewe

Oferowany przez firmę Cewe kod rabatowy bez problemu wykorzystamy przy wywoływaniu zdjęć czy stworzeniu albumu Cewe fotoksiążka. Co jakiś czas firma oferuje swoim klientom atrakcyjne promocje, które pozwalają na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Aby być na bieżąco ze wszystkimi zniżkami, warto śledzić platformę goodie w której znajdziemy setki ofert sklepów i punktów usługowych z całego kraju. Portal posiada bardzo przejrzystą aplikację mobilną dedykowaną dla systemów operacyjnych Android i iOS. Dzięki goodie będziemy mogli wykorzystać proponowany przez Cewe kod rabatowy.

Cewe fotoksiążka sposobem na zatrzymanie chwili

Wysokiej jakości fotoksiążka wydawana przez firmę Cewe nie tylko wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, ale jej projekt może zostać odpowiednio zmodyfikowany na życzenie klienta. Cewe fotoksiążka nie pozwoli, aby umknęły Ci najważniejsze wspomnienia w życiu, takie jak ślub, narodziny dziecka, pierwsza komunia czy wakacyjne wyjazdy. Koszt takiego unikatowego albumu zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych, a w najdroższej odmianie wnosi nieco ponad 100 złotych (w wersji 178 stron o formacie 30 x 30 cm). Klient sam może zaprojektować twardą oprawkę, która bez problemu zostanie ozdobiona złotymi lub srebrnymi wstawkami.