Calvin Kleintylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Calvin KleinLubisz zapach Calvin Klein Euphoria? Czy wiesz, że Calvin Klein, Inc. jest jednym z wiodących studiów projektowych i marketingowych na świecie? Calvin Klein projektuje i sprzedaje kolekcje ubrań oraz inne produkty, które są wytwarzane i sprzedawane poprzez rozległą sieć umów licencyjnych i innych umów na całym świecie: Calvina Kleina, Calvin Klein Platinum Label, Calvin Klein Jeans i Calvin Klein Underwear.


Calvin Klein wyprzedaż

Calvin Klein sprzedaje: sukienki i garnitury damskie, odzież damską i odzież na miarę, odzież sportową męską i damską, odzież golfową, odzież jeansową, perfumy, okulary, odzież damską, bieliznę, skarpetki, obuwie, stroje kąpielowe, biżuteria, zegarki, odzież wierzchnia, torebki, drobne wyroby skórzane i artykuły wyposażenia wnętrz (w tym meble). W Calvin Klein wyprzedaż jest organizowana tak samo często, jak w innych markach. Wiele produktów marki Calvin Klein można kupić dzięki wyprzedażom, zimowym i letnim oraz Mid Season Sale.


Calvin Klein bielizna

Niektóre kampanie reklamowe Calvin Klein opierają się na faktycznych wydarzeniach i ludziach lub są przez nie inspirowane. Pierwotnie firma w latach 70. i 80. produkowała tylko jeansy. W 1979 roku marka wywołała skandal. W kampanii reklamowej ukazała się 15-letnia aktorka Brooke Shields ubrana tylko i wyłącznie w jeansy. Brooke pytała: „You wanna know what comes between me and my Calvin’s? Nothing.” Czyli: „Chcesz wiedzieć, co jest między mną a moimi Calvinami? Nic.” Reklama Calvin Klein została zakazana.
W 1992 roku kolekcję „Calvin Klein bielizna” reklamowała Kate Moss. Do tej pory markę reklamowali między innymi: Justin Bieber, Kendall Jenner, Naomi Campbell, Cindy Crawford, Jamie Dornan, Zac Efron, Sean O’Pry, Antonio Sabato Jr. oraz Mark Wahlberg. Natomiast do klientów marki Calvin Klein należą: Gwyneth Paltrow, Sandra Bullock oraz Julia Roberts.


Calvin Klein Euphoria

Calvin Klein jest znany również z niezwykle popularnych perfum damskich – Euphoria. Calvin Klein Euphoria jest inspirowana mitycznymi, seksownymi i egzotycznymi nutami, tworząc prawdziwie tajemniczy i kobiecy zapach. Wierzchołek osiąga pękiem granatu i soczystej persymony, a następnie tajemniczą i odurzającą mieszanką bogatej orchidei i zroszonego kwiatu lotosu.


Calvin Klein perfumy

Calvin Klein Euphoria jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Fragrance Of The Year Women’s Luxe 2006. Ale nie tylko ten zapach jest uznawany za kultowy. W sklepach można kupić wiele słynnych perfum tej marki, między innymi orientalne Obsession, Eternity – powstały na cześć drugiego małżeństwa projektanta i Escape. W marce Calvin Klein perfumy stanowią dużą część segmentu sprzedażowego.


Calvin Klein promocje

Calvin Klein promocje – taka akcja to jedno z wydarzeń sezonu modowego. Jeśli Cię interesuje, pobierz aplikację goodie na telefon z systemem Android i iOS.