Bodzio Mebletylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Bodzio Meble

Przepraszamy. Bodzio Meble nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.


Meble Bodzio swoją działalność rozpoczęły w 1985 roku, jest to więc firma z długą tradycją. To klasyczna firma rodzinna oparta na krajowym kapitale. Założył ją Bogdan Szewczyk. Do ścisłego kierownictwa firmy Meble Bodzio należy także jego żona Iwona oraz ich dzieci: Aleksandra, Anna, Justyna, Monika oraz Grzegorz. Obecnie Meble Bodzio to jeden z największych producentów w Polsce. Przedmiotem działalności Fabryki Mebli Bodzio jest produkcja i sprzedaż wyjątkowo szerokiej gamy mebli: kuchennych, pokojowych, sypialnianych, biurowych, hotelowych i tapicerowanych. Jak więc widać, dzięki produktom firmy Meble Bodzio możesz urządzić cały dom.

 

Dużym uznaniem klientów cieszą się na przykład meble kuchenne Bodzio, jak również proponowane przez Meble Bodzio szafy. Warto zapoznać się z obszerną ofertą firmy, której zaufało już  naprawdę całe mnóstwo osób. Przedsiębiorstwo jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Jeżeli szukasz oryginalności i świetnej jakości, koniecznie postaw na Meble Bodzio.

 

Proponowana przez Bodzio Meble gazetka to moc okazji

 

Oferowane przez Meble Bodzio promocje są bardzo atrakcyjne – przekonało się o tym już wiele osób. Jeżeli nie chcesz, by zniżki Cię omijały, ściągnij na swojego smartfona aplikację goodie i dodaj Meble Bodzio do ulubionych, a od teraz będziesz doskonale informowany o wszelkich promocjach. Produkty spod znaku Meble Bodzio to nowoczesność, oryginalny design oraz walory użytkowe – wszystko to decyduje o bardzo dużej popularności firmy. Chętnie przeglądana przez klientów marki Bodzio Meble gazetka to moc ciekawych okazji.

 

Osoby poszukujące świetnych rozwiązań dla swoich wnętrz chętnie zwracają uwagę na meble kuchenne Bodzio. Nic dziwnego – to doskonała jakość, która w kuchni jest przecież szczególnie ważna. W końcu to miejsce narażone na wiele niesprzyjających czynników, takich jak m.in. wilgoć. Urzekną Cię też proponowane przez firmę Meble Bodzio szafy. Sprawdź to z aplikacją goodie. Szukasz idealnej szafy, stołu, kanapy czy wyposażenia biura? Oferowane przez Meble Bodzio promocje z pewnością Cię zachwycą. Produkty tej firmy to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają pomysłowych mebli charakteryzujących się nowoczesnym designem, starannością wykonania oraz atrakcyjną ceną. Meble Bodzio to doskonały wybór!

 

Postaw na meble kuchenne Bodzio

 

Meble Bodzio opierają się o własną sieć sprzedaży detalicznej na terenie naszego kraju, realizowaną bezpośrednio z fabryki w Goszczu. Meble kuchenne Bodzio cieszą się doskonałą opinią wśród klientów. Chętnie wybierają je przede wszystkim zwolennicy nowoczesnego designu, ale nie tylko. Ta polska firma doskonale wyczuwa obowiązujące na rynku trendy. Śledź obniżki proponowane przez Meble Bodzio za pośrednictwem aplikacji goodie. Meble Bodzio znalazły swoje miejsce w domach i mieszkaniach tysięcy Polaków. Ty też przekonaj się, że naprawdę warto jest zaufać polskiej jakości. Niech Meble Bodzio zamieszkają także u Ciebie.