Batyckitylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

BatyckiBatycki to eleganckie torebki, akcesoria i dodatki wykonane ze skóry o najwyższej jakości. Batycki to każdy produkt zrobiony z wyjątkową dbałością o detale. Co więcej, to wytwarzane wyłącznie w naszym kraju,  wyjątkowe rzeczy. Wyróżnia je również to, że każdy produkt Batycki sygnowany jest bursztynowym oczkiem, czyli znakiem, który symbolizuje miejsce powstawania wszystkich kolekcji marki – Gdańsk. Poza tym bursztyn to też amulet szczęścia i pomyślności. A szczęście zawsze warto mieć przy sobie prawda? Ponadto zawsze można też podarować je bliskiej nam osobie.


Torebki Batycki – na co dzień i od święta

Torebki Batycki to klasyka, wygoda, trwałość i praktyczne produkty. Dochodzi do tego także szeroki wybór. Panie znajdą egzemplarze zarówno duże, jak i małe. Ponadto Batycki proponuje takie formy, jak: torebka gładka, lakierowana, miękka, sztywna i tłoczona, z zapięciami na zamki i zatrzaski. Są to rzeczy na tyle uniwersalne, że torebki Batycki można nosić m.in. po prostu w ręce, na ramieniu i przez ramię, do pracy, na randkę czy bal. Każda z nas z pewnością znajdzie jakąś dla siebie, tym bardziej, że torebki Batycki dostępne są w różnych kolorach, począwszy od  pudrowych róży przez czerwienie po klasyczne czernie. Poza tym – co ważne – Batycki proponuje wyroby ze skóry naturalnej. Tu nie ma miejsca na sztuczne podróbki.


Sklep Batycki – tu znajdziesz to, czego szukasz

Batycki ma w swoim asortymencie rzeczy zarówno dla pań, jak i dla panów. Przedstawicielki płci pięknej mogą wybierać wśród torebek, kopertówek, portfeli, plecaków i akcesoriów: kosmetyczki, wizytowniki, breloki, etui na telefony, teczki na dokumenty czy etui na okulary. Natomiast z myślą o mężczyznach Batycki, sklep przygotował teczki, torby, portfele oraz takie akcesoria, jak np. etui na wizytówki, dokumenty samochodowe i okulary czy saszetki. Warto przy tym zapoznać się z najnowszą kolekcją. Można zobaczyć ją wraz z dokładnym opisem i cenami w sklepie Batycki. Zatem, jeżeli szukasz eleganckiego, wartościowego, praktycznego, polskiego prezentu, zwróć uwagę na markę Batycki, sklep firmowy. Przedsiębiorstwo to gwarantuje, że wybierzesz piękny upominek, z którego obdarowany czy obdarowana będą korzystali bez wątpienia przez wiele lat.


W Batycki promocje non stop

Batycki to marka, która poza świetnymi produktami, ma także fantastyczne promocje. W Batycki promocje powodują, że po zakupie chociażby wymarzonej torebki, w kieszeni zostaje nawet 1/4 jej wyjściowej ceny. Niektóre torebki, dzięki oferowanym zniżkom, można dostać nawet 400 zł taniej.  W tym momencie Batycki proponuje za pośrednictwem swojej strony internetowej ponad 60 produktów po obniżonych cenach. Okazji – szczególnie tych najbardziej aktualnych – najlepiej szukać za pomocą aplikacji goodie.