Bajkowy Zakątektylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Bajkowy Zakątek to wyjątkowy hotel Spa na MazurachMarzysz o błogim wypoczynku na łonie natury, ale jednocześnie chcesz zaznać podczas urlopu odrobiny luksusu? Planujesz wyjazd z dziećmi i obawiasz się tego, że nie sprostasz ich wymaganiom? Wielu rodziców wie, jak kończy się „wypoczynek” z dziećmi, które nie są zadowolone z miejsca noclegowego i okolicznych atrakcji… Wie o tym także Bajkowy Zakątek – unikalny w skali kraju obiekt hotelowy, który wychodzi z absolutnie wyjątkową ofertą do większych i mniejszych turystów!

Bajkowy Zakątek to miejsce, które urzeknie każdego, bez względu na wiek i zainteresowania. Bajkowy Zakątek wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom gości – nawet tych najbardziej wymagających. Co więcej, tworzone przez Bajkowy Zakątek promocje sprawiają, że naprawdę każdy może tu przyjechać i w pełni wykorzystać potencjał tego miejsca!

Bajkowy Zakątek – poznaj miejsce niczym z bajki…

Nazwa Bajkowy Zakątek pojawia się tutaj nie bez powodu. Jak już zostało nadmienione, Bajkowy Zakątek jest obiektem unikalnym w skali Polski, ponieważ jako jedyny działa w oparciu o… bajki. Na każdym kroku można tutaj napotkać bajkowe postacie, które towarzyszą gościom podczas wypoczynku. Bajkowy Zakątek składa się z kilkudziesięciu obiektów, które stylizowane są m.in. na warmińskie chaty. Przechadzając się po wielkim terenie warmińskiej osady, od razu poczujesz ten niesamowity klimat, który sprawia, że czas płynie tutaj wolniej i nie liczy się nic – tylko relaks!

Bajkowy Zakątek kusi mocą atrakcji

To prawda. Bajkowy Zakątek ma do zaoferowania całe mnóstwo atrakcji. Znajdziesz tu m.in. Leśne Spa, Wodną Krainę, Fontannę Marzeń, Zaczarowaną Zagrodę czy Ogród Humoru. Jeśli lubisz wypoczywać aktywnie i uwielbiasz, kiedy towarzyszy Ci dreszczyk emocji, możesz skorzystać z takich propozycji jak np. tor do jazdy na quadach czy poligon paintball, które mieszczą się w Dolinie Siły i Witalności. Znajduje się tu również wiele innych atrakcji, jak np. park linowy i boisko do siatkówki.

Najmłodsi zaś pokochają wspomnianą Zaczarowaną Zagrodę, która jest niczym innym jak wspaniałym mini zoo. Z kolei ogromne pokłady energii będą mogli rozładować na dużym, doskonale wyposażonym i bezpiecznym placu zabaw. Ponadto Bajkowy Zakątek dysponuje własną plażą nad jeziorem Guzowy Piec, które jest rewelacyjnym miejscem rekreacji dla całych rodzin. Wszystko to w otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku miasta, w ciszy i spokoju, wśród warmińsko-mazurskich krajobrazów… Taki właśnie jest Bajkowy Zakątek.

Bajkowy Zakątek – promocje, które zwalają z nóg!

Oferowane przez Bajkowy Zakątek promocje i oferty specjalne naprawdę robią duże wrażenie. Dzięki nim śmiało możesz już dziś zarezerwować pobyt, nie martwiąc się o swój domowy budżet. Chcesz zawsze być na bieżąco z nowościami? Jest na to prosty sposób. Zainstaluj w swoim telefonie aplikację goodie, dodaj Bajkowy Zakątek do ulubionych, a żadna ciekawa oferta Cię nie ominie. Od teraz wszystkie tworzone przez Bajkowy Zakątek promocje będą automatycznie kierowane do Ciebie!