Answear.com

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback 3%

Answear.comSklep internetowy answear.com został założony w 2010 roku. Oferuje on ubrania, obuwie oraz dodatki do garderoby. Posiadany przez answear.com sklep stacjonarny zlokalizowany w Kielcach umożliwia odebranie zamówionego przez Internet produktu lub wybranie czegoś z dostępnego na miejscu asortymentu. Oferowane przez answear.com sukienki i inne ubrania są szczególnie doceniane przez kobiety za wysoką jakość i niskie ceny. Answear.com dostępny jest w Polsce, na Ukrainie, w Czechach, Od 2013 roku właścicielem answear.com jest przedsiębiorstwo Wearco sp. z o.o, którego założycielem jest Krzysztof Bajołek oraz fundusz inwestycyjny MCI. Tech Ventures. Platforma answear.com doceniona została przez wiele portali branżowych. Już pół roku po wystartowaniu sklep otrzymał prestiżowe wyróżnienie w konkursie Made With After Effects, który nagradza dobre nagrania reklamowe zmontowane w programach z pakietu Adobe After Effects. Redakcja Money.pl dwukrotnie nagrodziła answear.com w kategorii Moda w swoim corocznie organizowanym rankingu. W 2015 roku firma zdobyła nagrodę e-Commerce Polska Izby Gospodarczej w kategorii Pomysł Promocyjny Roku.

 

Answear.com – program lojalnościowy

 

Użytkownicy korzystający z usług answear.com mogą liczyć na spore obniżki cen, które są dodatkowo powiększane (nawet do 50%) dzięki programowi answear.com Club. Klienci z każdym zamówieniem dostają kolejne rabaty do wykorzystania przy kolejnych zakupach. Oferowany przez answear.com kod rabatowy znajdziecie między innymi na platformie goodie z promocjami i wyprzedażami, która jest dostępne nie tylko na komputer, ale również na urządzenia mobilne pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego Android i iOS. Proponowane przez sklep internetowy answear.com promocje nierzadko pozwalają na zakup markowych ubrań nawet do 80% taniej.

 

Answear.com sklep to również konkursy i gwiazdy

 

Oferowane przez sklep internetowy answear.com promocje to okazje na tanie zakupy. Ponadto firma organizuje raz w roku Bitwę Stylów oraz Projekt Packshot. Są to konkursy, które pozwalają na zdobycie licznych nagród w postaci ubrań, ale również na zdobycie miejsca na swoje publikacje w gazetach modowych, takich jak Elle czy Viva! Answear.com kilka lat temu wspólnie z Patricią Kazadi i Kamilem Pawelskim (Ekskluzywny Menel) stworzył własną kolekcję ubrań, które można kupić wykorzystując wysłany przez answear.com kod rabatowy.

 

Szczególnie dla kobiet – modne answear.com sukienki

 

Mimo tego, że answear.com oferuje też ubrania dla mężczyzn i dzieci, to szczególne upodobanie znalazł sobie u kobiet. Sprzedawane przez answear.com sukienki, tuniki oraz koszule kupić można w naprawdę niskich cenach, zaczynających się nawet od kilkunastu złotych. Coś dla siebie znajdą tutaj kobiety szukające ubrań do pracy, na co dzień czy na romantyczną kolację z ukochanym. Answear.com w każdej porze roku organizuje spore wyprzedaże (do 80%), w których możemy kupić taniej ubrania adekwatne do warunków atmosferycznych za oknem. Pobierz goodie i bądź na bieżąco – kupuj na answear.com sukienki w najlepszych cenach!