Aleja Bielanytylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Galeria handlowa

Przepraszamy. Aleja Bielany nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Centrum zakupów i spotkań oraz największa IKEA w Polsce – to Aleja Bielany we Wrocławiu.
Ponad 200 sklepów, kino Aleja Bielany oraz siłownia, a wszystko to na powierzchni ponad 145 tys. m2 niedaleko autostrady A4 i obwodnic Wrocławia. Aleja Bielany to obowiązkowy punkt na mapie nie tylko dla mieszkańców, ale i dla gości odwiedzających miasto Wrocław.
Po rozbudowie w 2015 roku Aleja Bielany to nie tylko centrum zakupowe, ale również bogata oferta restauracji, kawiarni, cukierni, dwupoziomowe kino Helios oraz klub Fitness Academy, strefa dla dzieci w Alei Juniora oraz bezpłatna strefa co-workingowa. Dzięki tej modernizacji Aleja Bielany jako jedyne centrum w Polsce otrzymała nagrodę Shopping Centre Award 2017 w kategorii rozbudowa dużego centrum handlowego.
Aleja Bielany to różne udogodnienia dla klientów, takie jak: parkingi i miejsca przystosowane dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach, specjalna strefa chillout dla chcących odpocząć od zakupów, pokój pierwszej pomocy z ratownikiem medycznym, pokoje rodzinne oraz bezpłatny parking.
Planujesz wysłać list, odebrać paczkę, naprawić buty, wyprać płaszcz? Nie ma problemu. Aleja Bielany to dostęp do wszystkich potrzebnych usług w jednym miejscu – znajdują się tu m.in.: apteka, bankomaty, pralnia, szewc, dorabianie kluczy, poczta i paczkomat.
Aleja Bielany to korzystne zakupy i ogromny wybór nie tylko z asortymentu odzieży i obuwia, lecz także mebli i akcesoriów do domu w takich sklepach jak IKEA czy OBI. A do tego korzystne ceny i często organizowane w Aleja Bielany promocje.

Aleja Bielany promocjeAleja Bielany sklepy to bogata oferta i atrakcyjne rabaty na ubrania, obuwie, zegarki, biżuterię, okulary, meble oraz pyszną kawę. Aktualne Aleja Bielany promocje dostępne są na stronie internetowej centrum, ale wygodniejszym sposobem jest śledzenie ich za pomocą aplikacji mobilnej goodie. Dzięki goodie będziesz na bieżąco otrzymywać informacje o każdej promocji.
Przykładowe oferty Aleja Bielany promocje to 1+1 za grosz na wybrane produkty w Super-Pharm, promocje na drzwi i panele w Bel-Pol, zniżki na soczewki i okulary korekcyjne w Vision Express.

Aleja Bielany godziny otwarciaZbliża się weekend i planujesz większe zakupy? Aleja Bielany sklepy to dobry kierunek, nie tylko żeby zaoszczędzić i skorzystać z Aleja Bielany promocji, ale również dobrze zjeść, odpocząć i spędzić aktywnie czas z dziećmi podczas licznych wydarzeń organizowanych specjalnie dla nich.
Chcesz być na bieżąco z aktualnościami i promocjami centrum Aleja Bielany? Dodaj je do listy w aplikacji goodie, którą masz zawsze pod ręką w swoim telefonie.
Aleja Bielany to miejsce relaksu, rozrywki w kino Aleja Bielany i sposób na udane zakupy.
Aleja Bielany godziny otwarcia ma dopasowane do potrzeb klientów: od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 21:00, a w niedzielę od 10:00 do 20:00.