1minutetylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

1minute

Przepraszamy. 1minute nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.1 minute to sieć sklepów spożywczych wprowadzona do Polski kilka lat temu. 1 minute jest sklepem typu convenience – czyli takim, który zapewnia konsumentom poczucie bezpieczeństwa związane ze świadomością, że może tam zrobić zakupy o różnych porach oraz że 1 minute sklep oferuje szeroką gamę niezbędnych produktów, w tym ciepłych posiłków. Dzięki stronie goodies.pl, każdy może bardzo szybko dowiedzieć się, jakie są w danym momencie w 1 minute promocje i skorzystać z nich, nawet wracając z nocnej zmiany w pracy.

1 minute sklep jest przeznaczony dla……każdego. Jednak główną grupą docelową 1 minute są ludzie aktywni zawodowo, zainteresowani możliwością dokonania niezbędnych zakupów w jednym miejscu bez konieczności udania się po jeden czy dwa produkty gdzie indziej, a także spożycia szybkiego posiłku w drodze z lub do pracy. Ustalone przez 1 minute godziny otwarcia sprawiają, że jest on czynny niemal zawsze, kiedy go potrzebujemy. W większości sklepów 1 minute umieszczone są stoliki, przy których można usiąść i zjeść jedno z oferowanych na miejscu ciepłych dań. Pracownicy zatrudnieni w 1 minute sklep zdają sobie sprawę, jak cenny jest nasz czas i dokładają wszelkich starań, aby jak najszybciej obsłużyć klientów niezależnie od godziny, a czynią to z miłym uśmiechem.

Co oferuje 1 minute sklep?Oprócz możliwości dokonania zakupów spożywczych, w 1 minute mamy szansę zjedzenia posiłku z menu, które zmienia się wraz z porami roku, aby zapewnić klientom dostęp do zdrowych, sezonowych produktów. W 1 minute można zjeść między innymi sałatki, frytki, nuggetsy, kanapki przygotowywane ze świeżych produktów na życzenie klienta, a także zamówić świeżo wyciskany sok pomarańczowy z miąższem. W ostatnim czasie w 1 minute wprowadzono również tak zwane wyspy “fresh” zawierające gotowe produkty spożywcze takie, jak: świeże sałatki, sushi, kubeczki ze świeżymi owocami czy porcjowane, gotowe dania, z możliwością podgrzania posiłku w 1 minute, dzięki czemu klienci mają szansę zjeść coś “na szybko” w drodze. Dodatkowym atutem 1 minute jest możliwość wypłacenia gotówki bez konieczności szukania bankomatu, opłacenia rachunków oraz wysłania “totka” przy okazji robienia zakupów. Oferowane przez 1 minute promocje są atrakcyjne, a dodając sklep do listy ulubionych w aplikacji goodie, możesz w każdej chwili sprawdzić, co jest sprzedawane w korzystnej cenie.

Jakie obowiązują w 1 minute godziny otwarcia?W związku z tym, że każda lokalizacja sklepu 1 minute ma inną specyfikę, nie ma jednych, ustalonych godzin otwarcia dla całej sieci. Można mieć jednak pewność, że 1 minute w często uczęszczanych lokalizacjach będzie otwarte dłużej niż w miejscu o mniejszym ruchu. 1 minute jest otwarte zawsze, kiedy tego potrzebujesz.