Pozytywna wiadomość dla tych, którzy nie lubią stać w kolejkach – coraz więcej sklepów umożliwia spożywcze zakupy online z dostawą do domu. Nie tylko duże marki odzieżowe, ale również dyskonty i supermarkety dotrą już pod nasze drzwi.

Powody, dla których tak chętnie decydujemy się na zakupy online z dostawą do domu, to przede wszystkim wygoda, brak konieczności jechania do sklepu i nieograniczony czas wyboru. A czego się obawiamy? Obawiamy się głównie tego, w jakiej kondycji będą wybrane dla nas owoce i warzywa, oraz tego, czy produkty będą miały odpowiednio długi termin ważności. Sklepy internetowe oferujące zakupy spożywcze z dostawą do domu dokładają wszelkich starań, by nasze obawy rozwiać, i robią to z skutecznie! Coraz częściej korzystamy z ich usług!

Jak zrobić zakupy online z dostawą do domu?

Warto wiedzieć, które supermarkety oferują możliwość zrobienia zakupów online z dostawą do domu. Obecnie w dużych miastach mamy spory wybór.

W  małych miastach wybór jest  niestety trochę mniejszy. Tam alternatywnie możemy szukać supermarketów oferujących tak zwaną usługę drive. Usługa  polega na tym, że zakupy i płatność robimy online, a do sklepu udajemy się po odbiór zamówienia (Intermarche, Rossmann, Carrefour).

Które sklepy oferują zakupy online z dostawą?

Wśród sklepów oferujących zakupy online z dostawą do domu, szczególnie wyróżniają się:

  • Auchan,
  • Carrefour
  • Biedronka

Zakupy online Auchan

Aby zrobić zakupy, wchodzimy na stronę internetową www.auchandirect.pl. Polecamy w pierwszej kości sprawdzić czy sklep oferuje dostawę w naszej lokalizacji.

Dostawa odbywa się w godzinach 8:00-22:00. AuchanDirect.pl dostarcza zamówienia w wybranej przez klienta porze. Koszt dostawy w tym samym dniu to 25 zł, a w kolejnych dniach – 19,90 zł.

Minimalna kwota zamówienia to 100 zł. Przed złożeniem zamówienia, warto odwiedzić goodie i upewnić się czy nie ma aktualnie kodów, umożliwiających na przykład darmową dostawę.

Dokonując zamówienia w AuchanDirect, przechodząc przez link w goodie możemy również zaoszczędzić, ponieważ za takie zamówienie otrzymujemy aż do 12 zł zwrotu!

Auchan gwarantuje ciągłość chłodzenia produktów w czasie dostaw. Produkty nie są narażone na wahania temperatur podczas podróży z magazynu pod drzwi. AuchanDirect może bezpiecznie dowieźć każdy produkt, nawet najbardziej wrażliwy, jak mięso, ryby, mrożonki czy pieczywo. Przeszkoleni kierowcy starają się dostarczyć wszystkie artykuły w nienaruszonym stanie.

Zakupy online w Carrefour – w jakich miastach?

Klienci wybierający internetowe zakupy, mogą skorzystać z dostawy do domu lub do pracy. Dostawy odbywają się od godz. 8 do 22 wieczorem (wyjątkiem jest niedziela, kiedy zakupy można zrobić do 20). Zakupy można robić we wszystkie dni, oprócz dni ustawowo wolnych od pracy, a klienci mogą wybrać dogodną dla siebie porę. Zamówienie mrożonek czy nabiału nie jest problemem, ponieważ zakupy rozwożone są przez samochód-chłodnię.

 

Zakupy online z dostawą do domu – Biedronka

  • Zakupy online w Biedronce mogą zrobić mieszkańcy Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Gdańska, Gdyni i Sopotu. Dotyczy to ponad stu marketów Biedronki.

Online można zamówić produkty z listy 1000 najpopularniejszych. Dostawy realizowane są od 10:00 do 22:30. Zakupy mają być dostarczane w czasie zaledwie godziny od zamówienia, a dostawa kosztuje 9,90 zł.

System zamówień i dostaw jest realizowany w aplikacji Glovo. Zakupy najłatwiej zrobimy za pośrednictwem smartfona i aplikacji Glovo, którą można pobrać na Androida i iOS. Opcjonalnie możemy też skorzystać z komputera i strony Glovo.

Osoby korzystające z zakupów online otrzymują możliwość zamówienia towarów w tych samych cenach, po których są one aktualnie sprzedawane w sklepach, z uwzględnieniem wszystkich obowiązujących w tym czasie promocji.