Dzień Kobiet obchodzimy 8 marca, natomiast Dzień Mężczyzn – 10 marca. To wyjątkowe okazje, kiedy można docenić bliską osobę, współpracowników i współpracowniczki, ale też przyjaciół i przyjaciółki.

W naszym artykule przedstawimy kilka inspiracji prezentowych, które mogą sprawić radość w te wyjątkowe dni. Na pewno znajdziesz coś na prezent, ponieważ pod uwagę bierzemy różne możliwości finansowe, aby każdy/a znalazł/a coś odpowiedniego.

Prezenty na Dzień Kobiet

Ten dzień jest wyjątkową okazją, żeby pokazać Paniom, jak bardzo je kochamy, doceniamy i szanujemy. Poniżej przedstawiamy zestawienie prezentów dla kobiet w różnych przedziałach cenowych:

1 propozycja – do 50 zł: klasycznym rozwiązaniem może być bukiet kwiatów lub czekoladki. Oprócz tego warto się zastanowić nad ładną ramką ze zdjęciem, dobrą książką lub ciepłym kocem;

2 propozycja – do 150 zł: jeżeli wiesz, co preferuje Kobieta, która ma dostać prezent, zastanów się nad zestawem kosmetyków do pielęgnacji ciała lub włosów. Profesjonalne szampony, kremy, odżywki, akcesoria do makijażu – wybór jest naprawdę szeroki!

3 propozycja – do 300 zł: bilety do teatru, zabiegi SPA, voucher w sklepie odzieżowym lub elektronicznym. Ciekawym rozwiązaniem mogą być również perfumy lub biżuteria – łańcuszek lub bransoletka. Znajdź coś ciekawego w palecie różnorodnych prezentów!

Prezenty na Dzień Mężczyzn

To jest szczególny dzień, kiedy warto docenić Panów i okazać swoją troskę. Zobacz, jakie prezenty można wybrać:

1 propozycja – do 50 zł: można zastanowić się nad akcesoriami, jak np. dedykowanym brelokiem lub kubkiem, ale też kosmetykami – np. zestawem do golenia;

2 propozycja – do 150 zł: można postawić na coś modowego, np. szalik, pasek lub elektronikę – golarkę albo zestaw do pielęgnacji brody i włosów (tzw. barber’s set);

3 propozycja – do 300 zł: jeżeli obdarowany aktywnie spędza czas, można się zastanowić nad zakupem np. plecaka. Jeżeli natomiast jest miłośnikiem gier komputerowych, idealnym prezentem będzie gra komputerowa lub na popularne konsole.

A czy istnieje prezent idealny niezależnie od płci?

Dość nietypowym pomysłem na prezent jest polecenie bliskiej osobie, aby otworzyła nowe konto bankowe. Dzięki temu, taka osoba zyska szerokie możliwości oraz niejednokrotnie dodatkowe korzyści, m.in. kontrolę środków, konto do wypłat wynagrodzenia, czy dodatkowe konto oszczędnościowe. Polecamy sprawdzić oferty różnych banków, ale jeżeli jesteś gotowy/a na taki prezent, to warto zapoznać się m.in. z ofertą promocyjną Banku Millennium. Obecnie można zyskać dodatkowe pieniądze za założenie konta i korzystanie z niego, w sumie aż do 500 zł. Jakie warunki należy spełnić, żeby otrzymać tak atrakcyjny bonus?

Żeby otrzymać 200 zł należy:

  • krok 1: założyć konto Millennium 360° online z kartą debetową i wyrazić niezbędne zgody;
  • krok 2: pobrać i zalogować się do aplikacji mobilnej Banku Millennium;
  • krok 3: zasilić konto kwotą min. 1000 zł w ciągu 14 dni od daty jego założenia;
  • krok 4: zapłacić kartą do konta lub BLIKiem min. 5 razy na łączną kwotę min. 360 zł w terminie wskazanym w regulaminie promocji.

    Żeby otrzymać bonus 100 zł należy (w każdym kolejnym z pełnych trzech miesięcy):
  • krok 1: przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej;
  • krok 2: zasilić konto kwotą min. 1000 zł;
  • krok 3: zapłacić kartą do konta lub BLIKiem min. 5 razy na łączną kwotę min. 360 zł.

Aby otrzymać kolejne 200 zł wystarczy spełnić 3 kroki opisane powyżej oraz, w okresie trwania promocji, zasilać konto z tytułu wynagrodzenia w jednorazowej wysokości min. 1000 zł


Oprócz powyższych benefitów, osoba posiadająca konto w Banku Millennium nie ponosi żadnej opłaty za jego prowadzenie, ma darmowe przelewy BLIK na telefon oraz przelewy krajowe w PLN, czy promocyjne oprocentowanie do 6,25% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym Profit. Dodatkowo, dla osób robiących zakupy online, istnieje możliwość otrzymania nawet do 25% zwrotu wydanych pieniędzy w blisko 800 sklepach, dzięki usłudze „Zwroty za zakupy”.


Jeżeli wolisz coś innego, ale nie możesz się zdecydować, jaki prezent wybrać – postaw na w pełni wirtualną kartę podarunkową goodie, którą zasilisz wybraną kwotą, ale też spersonalizujesz graficznie. Dzięki temu, osoba obdarowana sama zdecyduje, jaki prezent chciałaby sobie sprawić.

Życzymy pięknego świętowania!


Koniecznie zapoznaj się z niezbędnymi informacjami dotyczącymi promocji:

Notą prawną;

Regulaminem promocji;

Cennikiem usług;

Regulaminem Platformy goodie.pl
Artykuł powstał we współpracy z Bankiem Millennium S.A.