W maju obchodzimy piękne święto – Dzień Mamy! To wyjątkowa okazja, żeby zaskoczyć najdroższą osobę miłym upominkiem i podziękować za wszystko, co dla nas robi. Bo zwyczajnie na to zasługuje. A jaki prezent dla Mamy będzie najlepszy? Inspiracji szukaj w naszym artykule!

Dla Mamy piękne kwiaty

Z pewnością wiesz, jakie kwiaty uwielbia Twoja Mama. Wybierz dla niej najlepszy bukiet, a do tego dodaj kilka słodkich niespodzianek – bombonierkę lub czekoladę. Można podejść do prezentu kreatywnie i przygotować bukiet złożony z cukierków!

Dla Mamy elegancka biżuteria

Jeżeli Twoja Mama lubi biżuterię, to warto rozważyć zakup takiej niespodzianki – zawieszki, bransoletki, czy pierścionka. Takie akcesoria nie zawsze są łatwe do wyboru, więc warto zabrać Mamę do salonu na przymiarkę. 😉

Dla Mamy sesja SPA

Czasami nie zauważamy, jak wiele robi dla nas Mama, nawet, kiedy jesteśmy już dojrzałymi, dorosłymi ludźmi. Warto zapewnić jej odpoczynek i relaksację. Sesja masażu, a może weekend w hotelu ze strefą SPA&Wellness?

Dla Mamy coś pysznego

Zabierz Mamę do malowniczego miejsca na pyszny obiad bądź kolację. Wybierz kuchnię, którą lubi lub pozytywnie się zaskoczcie zupełnie nowymi smakami. Wybierz nietuzinkowe miejsce – piękny ogród, taras, a może widoki z lotu ptaka? W dużych miastach, w wielu wieżowcach są przytulne restauracje, z których okien można podziwiać panoramę całego miasta.

Dla Mamy wyjątkowy prezent mamy!

Może się zdarzyć tak, że wybór prezentu nie będzie łatwym zadaniem lub po prostu ze względu na dużą odległość i brak możliwości wręczenia prezentu osobiście. Na wszystkie podobne komplikacje mamy rozwiązanie, którym jest eKarta podarunkowa goodie. Wśród licznych plusów można wymienić m.in. to, że eKarta jest w pełni wirtualna oraz to, że można ją spersonalizować. W praktyce wygląda to tak, że wybierasz grafikę, tworzysz życzenia, wybierasz kwotę doładowania oraz wysyłasz link do eKarty za pomocą dowolnego komunikatora (np. SMSem lub emailem). Twoja Mama będzie mogła korzystać z eKarty goodie w dowolnym sklepie w Polsce, a tym samym ma szeroką możliwość do wyboru niespodzianki dla siebie.

A może coś zupełnie nietuzinkowego?

Wiemy, jak w czasach inflacji ważne jest oszczędzanie. Robić to można na różne sposoby, np. odkładać część pensji, polować na promocje i kupować taniej. Podpowiadamy o bezpiecznym sposobie na oszczędzanie, którym jest założenie konta oszczędnościowego. Wiemy, że oszczędzać trzeba regularnie, żeby mieć dodatkowe pieniądze, które będzie można przeznaczyć na realizację marzeń wysokobudżetowych. Razem z Mamą warto przejrzeć oferty różnych banków, wybrać najlepszą opcję i, jeżeli będzie taka potrzeba, pomóc Mamie w założeniu takiego konta. Zwracamy uwagę na Konto Oszczędnościowe „Profit” Banku Millennium, które możesz założyć z kontem Millennium 360° i zyskać  m.in.:

1) nawet 6% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł przez 90 dni, jeśli w każdym miesiącu trwania promocji min. 5 razy zapłacisz kartą do konta lub BLIKIEM.

Natomiast samo konto Millennium 360° daje m.in. następujące korzyści:

1) 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;

2) darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą z konta osobistego Millennium 360° (pod warunkiem zapłacenia kartą lub BLIKIEM 5 razy w miesiącu).

Żeby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z:

1) Regulaminem promocji;

2) Notą prawną Konta Oszczędnościowego Profit;

3) Notą prawną konta Millennium 360°;

4) Regulaminem Platformy goodie.pl;

5) Regulaminem eKart goodie.Artykuł powstał we współpracy z Bankiem Millennium S.A.