Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Dzień Zakochanych – 14 lutego – w tym roku wypada na wtorek. Czym obdarować najbliższą osobę? Jak spędzić ten dzień? Poznaj nasze inspiracje i miło zaskocz swoją Połówkę!

Walentynki to dzień wyczekiwany przez większość par. W tym dniu można szczególnie okazać miłość i uczcić związek. Nie ma znaczenia, czy jesteś w związku od dłuższego czasu, czy nie  – w Dniu Zakochanych całą swoją uwagę poświęć swojej połówce, zaplanuj wasze aktywności i przygotuj wyjątkowy prezent.

Walentynki 2023 – maraton filmowy

Jeżeli z Połówką wolicie spędzić Dzień Zakochanych w domowym zaciszu – przygotujcie się na maraton filmowy! Wybierzcie zestaw kultowych filmów romantycznych, dodajcie do tego ulubione przekąski i spędźcie miły wieczór przytulając się do siebie pod ciepłym kocem.

Psst… przekąski możecie zamówić na Pyszne.pl, a ładny koc możecie nabyć w home&you. Kupując online razem z goodie dodatkowo możecie otrzymać zwrot cashback.

Walentynki 2023 – postawcie na zabawę

Jak spędzić święto zakochanych? – Dobrze się bawić! Zagraj ze swoją połówką w gry planszowe – istnieje sporo wersji dla par, żeby np. lepiej się poznać. Zobaczcie ofertę Empiku, gdzie z pewnością znajdziecie ciekawe propozycje.

Luty nosi miano najbardziej zimnego miesiąca roku. Trzeba z tego korzystać! Zabierz swoją Połówkę na łyżwy! Sport i dobre emocje gwarantowane! A po przejażdżce można pójść do najbliższej kawiarni na gorącą herbatę i ciasto. 😉

Walentynki 2023 – wspólna przygoda!

A może rzucić wszystko i… wyjechać na jeden dzień do innego miasta? Odwiedzić Kraków, Wrocław, Gdańsk lub polecieć za granicę? Zmieńcie chwilowo otoczenie i cieszcie się wspólną przygodą! Bilety kupicie na LOT.com, a nocleg zarezerwujecie na Booking.com.

Walentynki 2023 – wspólny relaks

Nie da się ukryć, że we współczesnym świecie każdy jest mocno zabiegany. Gonią nas deadliny i nie zawsze mamy czas na odpoczynek… Zatrzymaj się i zabierz swoją Połówkę na masaż lub na zabiegi SPA. Idealny prezent to seans dla dwojga! Zamów już teraz na Groupon!

Walentynki 2023 – zorganizujcie sesję zdjęciową

Tematyczna sesja zdjęciowa? – Tak, tak i jeszcze raz tak! Uwiecznijcie swoje piękne uczucia na zdjęciach! Wybierzcie spośród sesji zaaranżowanej wewnątrz pięknego wnętrza lub wyruszcie w plener. Z pewnością będzie się świetnie bawić, a na pamiątkę zostaną fajne fotografie, które wywołacie w EmpikFoto.

Walentynki 2023 – podarunek elektroniczny

Taki prezent z pewnością będzie przydatny i trafiony. Być może Twoja Połówka dawno marzyła o słuchawkach bezprzewodowych? A może o nowym obiektywie do aparatu lub nowym kontrolerze do gier? Wiele pomysłów na prezent elektroniczny znajdziesz w Media Markt. Przypominamy, że kupując z goodie, możesz uzyskać cashback, częściowy zwrot wydanych na zakupy online środków.

Walentynki 2023 – doznania aromatyczne

Dobrym prezentem na Walentynki mogą być ulubione perfumy. Niech w Walentynki do Twojej ukochanej osoby przemówią aromaty nuty serca! Szeroką ofertę z pewnością znajdziesz w hebe.

Walentynki 2023 – słodka przygoda

Chcesz miło zaskoczyć swoją ukochaną osobę? Spersonalizuj unikatowe życzenia w postaci czekoladek! Prezent z pewnością spodoba się Twojej Połówce! Zobacz propozycje ChocoBox i wybierz słodką niespodziankę!

Walentynki 2023 – na odległość?

Czasami może się zdarzyć, że zakochani nie mogą wspólnie spędzić Walentynek. Czy znaczy to, że wszystko jest stracone? Absolutnie nie! Nawet, jeżeli w tym dniu rozdzielą Was setki kilometrów, możecie wymienić się prezentami. Idealnym rozwiązaniem będzie eKarta goodie! Jest to elektroniczna karta przedpłacona, którą w kilka chwil przekażesz osobie obdarowanej! Co więcej, możesz we własnym zakresie spersonalizować warstwę wizualną i tekstową!

Walentynki, to piękna okazja, żeby okazać miłość swojej Połówce. Nie zapominajmy jednak, że, żeby pokazywać swoje uczucia nie trzeba czekać na specjalne okazje.