Cześć, miło, że tu jesteś! Zapraszamy Cię do artykułu, w którym opowiemy, czym jest goodie cashback. Są to praktyczne informacje, które będą przydatne zarówno dla nowych użytkowników, jak i dla tych, którzy już korzystają z usługi.

Czym jest goodie cashback?

Zacznijmy od definicji cashbacku. Z angielskiego dosłownie można to przetłumaczyć jako „zwrot gotówki”. Uproszczając – cashback to zwrot części wydanych pieniędzy za zakupy online. Na tym polega goodie cashback – kupujesz online z goodie i otrzymujesz część wydanych pieniędzy z powrotem.

goodie to całkowicie darmowa i bezpieczna usługa – dostępna na stronie goodie.pl oraz w aplikacji mobilnej goodie (do pobrania w AppStore i Google Play).

Jak to działa w praktyce?

W goodie znajdziesz ponad 800 sklepów z cashbackiem, a zwrot, który możesz otrzymać, najczęściej jest pokazany w procentach. Więc po prostu wybierasz Swój ulubiony sklep w goodie, przechodzisz do niego za pomocą specjalnego przycisku „przejdź do sklepu” i robisz zakupy online jak zawsze, a my zwracamy nawet do 25% cashbacku na Twoje konto w goodie!

Przykład:

załóżmy, że kupujesz online jakiś element garderoby o wartości 200 zł. Sklep, w którym robisz zakupy oferuje 10% cashbacku na platformie goodie. Oznacza to, że za te zakupy możesz otrzymać 20 zł cashbacku na swoje konto na platformie goodie.

Dlaczego warto robić zakupy z goodie cashback?

To proste! Po pierwsze, oszczędzasz, dzięki czemu masz dodatkowe korzyści finansowe. Po drugie, robisz zakupy szybko i wygodnie bez wychodzenia z domu. To oszczędza Twój cenny czas, który możesz poświęcić na inne aktywności. Po trzecie, w goodie masz dostęp do ponad 800 sklepów, a to znaczy, że możesz wybierać z naprawdę szerokiej oferty. Po czwarte, cashback możesz łączyć z kodami rabatowymi dostępnymi na goodie, co zwiększa Twoje oszczędności. Kolejnym plusem jest to, że korzystając z superofert zgarniasz większy cashback – nawet do 30%. Warto podkreślić, że korzystając z goodie tylko zyskujesz. Usługa jest w pełni bezpieczna i darmowa – nie ponosisz żadnych kosztów za jej korzystanie.

Tych, którzy lubią robić zakupy na komputerze, zachęcamy do zapoznania się z wtyczką goodie do przeglądarki, która będzie przypominać o cashbacku. Więcej o wtyczce opowiemy w jednym z kolejnych artykułów.

Oprócz cashbacku masz dostęp do szeregu dodatkowych funkcjonalności – gazetek promocyjnych, list zakupowych, programu poleceń. Zachęcamy do zapoznania się z tymi funkcjonalnościami. W kolejnych artykułach opowiemy o tym, jak prawidłowo robić zakupy z cashbackiem oraz wyjaśnimy na czym polega różnica pomiędzy transakcją oczekującą, zatwierdzoną i odrzuconą.