Dzień Chłopaka obchodzimy 30 września. Jest to idealna okazja, żeby zaskoczyć drugą połówkę lub dobrego przyjaciela fajną niespodzianką. Jaki prezent wybrać? Jakim podarunkiem zaskoczyć? Odpowiedzi szukaj w naszym artykule.


Coś dla graczy

Wielu chłopaków uwielbia gry na PlayStation, X-box itp. Jeżeli wiesz, że osoba, którą chcesz obdarować należy do tej grupy, zorientuj się, jakim rodzajem gier jest zainteresowana. Możesz rozważyć np. grę FIFA 23 – sprzedaż przedpremierowa rusza już 27 września, a sama premiera gry jest 30 września. Można też zapoznać się z recenzjami (np. na store.playstation.com), które pomogą Ci dokonać wyboru w zależności od preferencji gatunków gier.Coś dla lubiących wyzwania

Planszówki z pewnością można zaliczyć do klasyki gatunku, która zawsze będzie aktualna. Gry już dobrze znane, a może coś zupełnie nowego? Szeroki wybór planszówek znajdziesz m.in. w Empiku. Przypominamy, że kupując z goodie możesz otrzymać cashback – zwrot części wydanych na zakupy środków.


Coś dla lubiących sport

Wielu chłopaków nie wyobraża swojego życia bez sportu. Siłownia, treningi na świeżym powietrzu, pływanie, szachy… Idealnym prezentem dla miłośników sportu będą akcesoria sportowe. Można też rozważyć wykupienie karnetu na siłownię. Dodatkowy atut tego prezentu jest taki, że można razem trenować i wspólnie aktywnie spędzać czas.


Coś dla smakoszy

Kto nie chciałby zjeść pysznego dania? Zaskocz chłopaka zapraszając go na obiad bądź kolację. Spróbujcie nowych potraw lub postawcie na klasyczne dania. Można również rozważyć zaproszenie na warsztaty kulinarne, gdzie się wspólnie nauczycie przyrządzać jakiś wytrawny lub słodki smakołyk. 😊


Coś dla poszukujących wrażeń

Fajnie się składa, że w tym roku Dzień Chłopaka wypada na sobotę. Dlaczego? Ponieważ można zaplanować dłuższy wyjazd poza miasto. Tym, którzy poszukują wrażeń i lubią wyzwania, na pewno spodoba się wypad do parku wodnego Suntago, gdzie można się zmierzyć z porywającymi zjeżdżalniami. Alternatywą może być Energylandia – największy Park Rozrywki w Polsce.


Powyżej zaprezentowaliśmy 5 inspiracji prezentowych na Dzień Chłopaka. Więcej pomysłów znajdziesz w dedykowanej ofercie. Pamiętaj, nie ma różnicy, który prezent wybierzesz, liczy się miły gest!