Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku wypadają one 9-10 kwietnia. Wielkanoc to idealna okazja do spędzenia czasu z najbliższymi, jak również – do obdarowania ich miłymi prezentami. Zobacz naszą listę i zainspiruj się!

Wybór prezentów nie jest łatwy, ponieważ każdy ma swój gust i upodobania. Niemniej jednak, obdarowanie kogoś to zawsze bardzo miły gest. Przygotowaliśmy TOP 5 uniwersalnych prezentów, które śmiało możesz wybrać jako upominek dla najbliższych. Podpowiadamy, że znajdziesz je m.in. przeglądając nasze okazje, a kupując z goodie cashback masz szansę na dodatkowy profit w postaci zwrotu części wydanych środków!

Koszyk wielkanocny

Czyli kompozycja wybranych ozdób i smakołyków. Prezent uniwersalny, ponieważ możesz dobrać wiele różnych elementów, z których każdy będzie mógł sobie coś wybrać.

Upominki dla najmłodszych

Nie zapomnij o prezencie od króliczka dla dzieciaków! Mogą to być figurki z czekolady, cukierki lub inne słodycze. Pamiętaj, że to najmłodsi szczególnie wyczekują świąt.

Prezenty dla domu

Święta to idealna okazja, aby obdarować bliskich akcesoriami do domu. Mogą to być tematyczne dekoracje, różnorodne zestawy kuchenne, obrus, koc, obraz, czy nawet kwiaty w doniczce. Ceniący estetykę i piękno na pewno docenią niespodziankę, która będzie jeszcze długo przypominać o darczyńcy.

Książki i planszówki 

Fantastyka, detektyw, powieść… książki są skarbnicą nieodkrytych światów i porywających historii! Taki prezent będzie idealny dla miłośników czytania. Masz kogoś, kto nie wyobraża swojego życia bez gotowania? – sprezentuj książkę z przepisami!

A może Twoi najbliżsi lubią wspólną zabawę? Wówczas postaw na gry planszowe! Dixit, Tajniacy, Uno, Doble, Scrabble i wiele innych ciekawych gier czeka na wspólną rozgrywkę!

Kosmetyki i perfumy 

Te prezenty są bardzo przydatne i na pewno znajdą odpowiednie zastosowanie. Wystarczy wybrać zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów lub aromat, który lubi obdarowana osoba.

Wielkanoc to szczególna pora, która zbiera rodziny razem. Pamiętajmy, że prezenty są miłym atrybutem, ale najważniejsze są czas i nasza uwaga, którą poświęcamy najbliższym. Zbierzcie się przy wspólnym świątecznym stole, róbcie zdjęcia, spędzajcie miło czas, rozmawiajcie, śmiejcie się, grajcie w gry i po prostu spędźcie czas razem!