Dzień Doceniania Męża jest wyjątkową okazją, żeby zaskoczyć swoją drugą połówkę. Nie jest to święto szeroko znane, lecz z pewnością warte uwagi. Dzień Doceniania Męża wypada na trzecią sobotę kwietnia, więc w 2024 roku obchodzimy go 20 kwietnia. Jaką niespodziankę wybrać dla męża? Top 10 goodie – inspiracji szukaj w artykule.

Coś dla lubiących styl

Twój mąż jest miłośnikiem noszenia brody? Dobrym pomysłem może być specjalny zestaw do pielęgnacji. Mogą to być szczoteczki, olejki, żele, pomady, kremy, a nawet szampony do brody! Takie kosmetyki pomogą zadbać o odpowiednią pielęgnację. A może Twoja połówka chce zmienić styl? Ciekawym pomysłem może być zabranie go do barbera, który z pewnością opowie o najnowszych trendach fryzjerskich i dobierze odpowiednią stylizację.

Coś dla kulinarnych szefów

A może Twój mąż jest mistrzem kuchennych batalii? Wówczas rozważ zakup kursu gotowania online lub stacjonarnie. To idealna niespodzianka, żeby rozwijać pasje kulinarne. Jeśli znajdziesz kurs dla pary, to może być znakomita okazja, żeby spędzić ze sobą trochę czasu w bardzo kreatywny sposób. Jeśli na kurs wybierze się tylko Twoja druga połówka, to na pewno będzie miał szanse wykazać się np. przygotowując dla Ciebie romantyczną kolację.

Coś dla ceniących relaksację

Wszyscy dobrze wiemy, jak ważny jest work-life balance. Niestety jednak, nie zawsze mamy czas, żeby porządnie odpocząć. Wybierz dla męża pakiet SPA. Dobry masaż na pewno poprawi samopoczucie. Oprócz nietuzinkowego prezentu, będzie to również idealny pomysł na randkę. Możesz wybrać sesję dla dwojga – masaż klasyczny, relaksacyjny, tajski czy gorącymi kamieniami.

Coś dla wymagających

Istnieją takie osoby, dla których wybranie prezentu jest wyzwaniem. Po prostu wolą sami sobie je sprawiać lub powiedzieć wprost, co chciałyby dostać. I to jest ok. 😉 Jeżeli natomiast wolisz zrobić niespodziankę, a Twój mąż należy do tej wymagającej grupy, postaw na prezent uniwersalny – kartę podarunkową. Może to być karta do konkretnego sklepu, który uwielbia Twoja połówka albo karta uniwersalna, którą można zapłacić w dowolnym sklepie. Taką kartą jest właśnie eKarta podarunkowa goodie. Jest to w pełni wirtualna karta, którą można zapłacić w dowolnym sklepie w Polsce. Oprócz tego, możesz wybrać wzór eKarty, kwotę doładowania oraz stworzyć życzenia.

Coś dla rządnych przygód

Idealnie się składa, że Dzień Doceniania Męża w 2024 roku wypada na sobotę (20.04). Zabierz swoją połówkę w weekendową podróż. Wybierz malownicze miejsce na łonie natury, gdzie będziecie się mogli odłączyć od szybkiego tempa życia i spędzić czas we dwoje.

Coś dla lubiących gadżety

Wiemy dobrze, że mężczyźni uwielbiają gadżety! Playstation, smartwatch, komputery, różnorodne akcesoria – słuchawki, konsole, joypady… Wybór jest naprawdę szeroki. 

Coś dla książkowych moli

Są też tacy, którzy nie wyobrażają swojego życia bez książek. Wybierz ulubiony gatunek lub ulubionego autora i  prezent gotowy.

Coś dla sentymentalnych

Wspomnienia to nieodłączna część naszego życia. Wielu z nas lubi wracać pamięcią do zdarzeń z przeszłości. Zabierz swoją połówkę w sentymentalną podróż i przygotuj album z wyjątkowymi chwilami z Waszego życia.

Coś dla ceniących elegancję

Wybór jest szeroki. Można się zastanowić np. nad skórzanym portfelem, paskiem, przypinkami do mankietów lub eleganckim piórem wiecznym. Na to ostatnie można nawet dodać grawer. 😊

Coś dla „złotej rączki”

Twój mąż lubi naprawiać rzeczy lub tworzyć coś własnymi rękami? Idealnym prezentem dla takiej „złotej rączki” może być profesjonalny zestaw narzędzi. Znajdziesz go w sklepach budowlanych.


W artykule przedstawiliśmy TOP 10 pomysłów na prezent z okazji Dnia Doceniania Męża. Pamiętaj jednak, że oprócz prezentu ważna jest również uwaga. Postaraj się wszystkie pilne rzeczy zakończyć przed weekendem, żeby wyjątkowy dzień spędzić z drogą sercu osobą.