Przez całe lato na dachu katowickiego SUPERSAMU można korzystac z wyjątkowej strefy rozrywki i relaksu. W przestrzeni, zaprojektowanej przez renomowaną śląską pracownię – KOLEKTYW MUSK, odbywać będą się m.in. sobotnie koncerty. To cykl bezpłatnych kameralnych koncertów, w ramach których wystąpi aż dziesięć zespołów. Wszystkich łączy projekt Katowic Miasta Ogrodów – Dzielnica Brzmi Dobrze. Na głodnych nie tylko muzyki czekać będzie ekipa KRYONE.

Amatorów chilloutu rozbudzać będą sobotnie koncerty. Ich cykl to prawdziwa gratka dla fanów dobrych brzmień. Na dachu Supersamu wystąpi aż dziesięć zespołów, którym w rozwoju kariery pomógł projekt Katowic Miasta Ogrodów – Dzielnica Brzmi Dobrze. Przed publicznością wystąpią bowiem laureaci poprzednich edycji „Dzielnicy” (2016-2018). Wszystkie koncerty będą rozpoczynać się o godz. 19:00, a wstęp na nie będzie darmowy.

Wakacyjną serię 29 czerwca (sobota) rozpoczął koncert grupy MAX BRAVURA. W kolejne soboty zobaczymy: NOTTOOEASY (6 lipca), FONOGON (13 lipca), ZOŚKA (20 lipca), AISELIS (27 lipca), ŻYJOKI (3 sierpnia), LÓD 9 (10 sierpnia), ERITH (17 sierpnia), SZKLANE OCZY (24 sierpnia). Na koniec – nomen omen – zespół THE PARTY IS OVER (31 sierpnia).

Goście strefy, głodni i spragnieni nie tylko muzyki, będą mogli liczyć na ekipę KROYONE. Ten coraz popularniejszy na Śląsku koncept gastronomiczny, w dniach koncertów lub innych wydarzeń towarzyszących, serwować będzie swoje specjały. Z pewnością są wśród nich chipsy autorskiej receptury Kroyone.

Załóż kartę Supersamu!

Chcesz dowiadywać się o takich wydarzeniach z wyprzedzeniem? Załóż w aplikacji goodie bezpłatną Kartę Stałego Klienta DH Supersam, a otrzymasz powiadomienia o akcjach specjalnych oraz promocjach. Z kartą będziesz mógł skorzystać z atrakcyjnych rabatów przez cały rok! Mając ją w telefonie, nigdy jej nie zapomnisz ani nie przegapisz żadnej okazji.