Osiemnaste urodziny to niezapomniane, wyjątkowe wydarzenie. Każdy nastolatek z niecierpliwością czeka na tę magiczną datę, która pozwoli mu wejść w dorosłe życie. Dowód osobisty, prawo jazdy, wizja kupna własnego samochodu, możliwość wyjścia do baru – wszystko to sprawia, że osiemnastka jest granicą, którą jak najszybciej w młodości chcemy przekroczyć.

Jeśli dostałeś właśnie zaproszenie na osiemnaste urodziny kolegi czy przyjaciela, pewnie już zastanawiasz się, jakie są śmieszne prezenty na 18 dla chłopaka, które mógłbyś rozważyć. Bo przecież nie zawsze muszą być w stu procentach poważne, prawda? Coraz częściej kupuje się śmieszne gadżety na 18 – takie, które rozbawią jubilata do łez. Wybierz najlepsze śmieszne prezenty na 18, o których piszemy poniżej i spraw, że osiemnaste urodziny przyjaciela będą absolutnie wyjątkowe i niezapomniane.

Pomysły na śmieszne prezenty na 18 dla chłopaka

Śmiech to zdrowie! Dlatego jesteśmy przekonani, że najlepszy prezent na osiemnastkę to śmieszny gadżet, który sprawi, że jubilat będzie długo go pamiętał. Pomysłowym prezentem na 18 (a jednak dość popularnym) jest humorystyczna koszulka. Obecnie niemal na każdej możesz nadrukować wybrany przez siebie print. Może być to wybrany napis, obrazek, grafika a nawet zdjęcie jubilata.

Śmiesznym upominkiem na 18 będzie też gra rozrywkowa, którą od razu będziecie mogli wypróbować. W Internecie znajdziesz setki gier, które sprawiają, że uczestnicy niemal płaczą ze śmiechu. Jeśli natomiast zastanawiasz się, jak zrobić śmieszny prezent na 18 zupełnie samodzielnie, możesz rozważyć… nagranie dla jubilata filmiku. Ciekawą opcją jest złożenie mu życzeń w śmieszny sposób przez różnych znajomych lub użycie w nagraniu fragmentów starych nagrań z przeszłości. Świetna zabawa i masa śmiechu gwarantowane!

Pomysłowe prezenty na 18 – co jeszcze można wręczyć jubilatowi

Jeśli masz już śmieszny prezent na 18 dla chłopaka, ale chcesz wzbogacić go dodatkowo jakąś pamiątką, którą zachowa na długie lata, możesz rozważyć prezent w postaci biletów na koncert lub na mecz ulubionej drużyny piłkarskiej. Takie bilety to gwarancja niesamowitych emocji i przeżyć, które na pewno przez wiele lat jubilat zachowa w pamięci. Zalecamy też wybrać prezent na 18 maksymalnie spersonalizowany – im bardziej osobisty, tym cieplejsze uczucia wywoła u obdarowanego.

Kieruj się też zainteresowaniami. Ktoś, kto ma fioła na punkcie modelarstwa, na pewno będzie szczęśliwy, gdy otrzyma skomplikowany model do samodzielnego złożenia. Jeśli Twój kolega czy przyjaciel wędkuje, możesz podarować mu zestaw spławików lub nawet nową wędkę. Jeśli jest fanem nowoczesnych rozwiązań elektronicznych i innowacji, może warto kupić mu mini głośniczek Bluetooth, który łatwo połączy ze swoim telefonem i komputerem? Pomysłowych prezentów na 18 jest mnóstwo, z nami na pewno znajdziesz ten idealny.

Coś śmiesznego na 18 urodziny

Oprócz prezentu urodzinowego, na osiemnastkę przyjaciela musisz uzbroić się także w odpowiednie gadżety. Numer jeden to kolorowe balony w różnych kształtach, do wypełnienia helem. Nastoletni chłopcy często mają bujną wyobraźnię i szalone pomysły, balony więc posłużą na imprezie do zabaw z mówieniem pod wpływem wdychanego helu. Warto zabrać ze sobą jeszcze inne śmieszne gadżety na 18 – na przykład gry towarzyskie.  Są gwarancją udanej zabawy i zwykle sprawiają uczestnikom wiele radości. Jakie jeszcze głupie prezenty na 18 można ze sobą zabrać? Hitem są drukowane na zamówienie papierowe kubki ze zdjęciem jubilata lub pojemniki do robienia kostek lodu w najróżniejszych kształtach. Wszystkie te śmieszne gadżety na 18 sprawią, że klimat imprezy będzie po prostu niezapomniany, a oprawa całego wydarzenia będzie wspominana jeszcze długie miesiące.

Pomysłowe prezenty na 18
Przynieś śmieszne akcesoria na 18 kolegi, by nadać imprezie wyjątkowego charakteru.

Czy śmieszne prezenty na 18 dla chłopaka to duży wydatek?

Wprost przeciwnie! Śmieszne prezenty na 18 to zwykle mniejsza inwestycja niż pomysły na prezenty na przykład praktyczne. Dodatkowo, porównując oferty w Internecie, możesz znaleźć taką opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Nie zapomnij zarejestrować się do programu zwrotu gotówki za wydatki w goodie.pl. Po rejestracji i dołączeniu do programu cashback, możesz od razu zacząć zgarniać zwrot na konto po każdym zakupie. Jak to dokładnie działa? To proste jak bułka z masłem! Wystarczy, że zarejestrujesz się i zaczniesz robić zakupy w wybranych sklepach internetowych. Za każdy taki zakup otrzymujesz nawet kilka procent zwrotu na swoje konto. Kupując śmieszne prezenty na osiemnastkę dla chłopaka, możesz więc dodatkowo odzyskać część wydanych środków.

Pomysłowe prezenty na 18 w specjalnych promocyjnych cenach

Zdajemy sobie sprawę, że uczestnikami osiemnastek są zwykle bardzo młodzi ludzie, których budżet jest przeważnie dość ograniczony. Dlatego współpracujemy z partnerami, którzy na bieżąco oferują zniżki i kody rabatowe dla naszych klientów. Jedną z najczęściej wybieranych przez młodych ludzi platform do robienia zakupów przez Internet jest Amazon. Już dziś sprawdź najbardziej aktualną ofertę i zobacz, z jakich promocji możesz skorzystać. Wybierz najlepsze śmieszne prezenty na 18 dla chłopaka.

Śmieszny prezent na 18-stkę czy inne okazje też?

Zwykle ciężko jest kupić prezent dla nastolatka. Zmienne zainteresowania, może nawet odrobina młodzieńczego buntu – to sprawia, że nastolatka po prostu trudno jest zadowolić. Dlatego, wybierając prezenty na różne okazje, warto wspomóc się inspiracjami innych – przecież zawsze lepiej jest mieć więcej pomysłów, z których finalnie można wybrać ten idealny prezent. Aby maksymalnie ułatwić Ci wybór i zakup nie tylko śmiesznego prezentu na 18 dla chłopaka, ale też na przykład na Święta Bożego Narodzenia, stworzyliśmy kreatyną listę prezentów, które mogą spodobać się nastolatkowi. Sprawdź listę tu.