Zbliżają się Święta. Jest to wyjątkowy czas, w którym mamy możliwość okazać miłość oraz przeżyć radosne chwile ze swoimi najbliższymi. Jedną ze świątecznych tradycji jest obdarowywanie się prezentami. Ale jaki prezent na Boże Narodzenie będzie najlepszy? Odpowiadamy w naszym artykule.

Piękna choinka, szelest papieru, potrawy wigilijne – to jedne z wielu atrybutów Świąt. Starannie dobrane i zapakowane podarunki, wybierane specjalnie dla każdego uczestnika wigilijnej kolacji. Poniżej przedstawiamy listę podarunków, które na pewno spowodują błysk radości w oczach Twoich domowników.

Świąteczne swetry  – idealny pomysł na zabawę

Z czym się kojarzą Święta? Choinka z prezentami, pierniki, kolędy i… swetry świąteczne! Jeżeli w Waszym gronie cenicie sobie wieczory tematyczne i dobrą zabawę – postaw właśnie na zakup takich swetrów. Wszyscy na pewno będą się dobrze bawili, zwłaszcza, że sweterki mają różne wzory, a niektóre ich elementy są w 3D, jak na przykład wystający nos bałwana lub dzwonki renifera. Dodatkowym atutem będzie to, że na pamiątkę zostaną fajne zdjęcia.

Postaw na pomysłowe prezenty handmade

A może masz talent manualny? Prezenty zrobione własnoręcznie są bardzo urokliwe i wzruszające. Możliwości jest wiele. Można zrobić kartki świąteczne, dekoracje na choinkę, ozdobne świece lub mydło.

Prezenty spersonalizowane  – podaruj coś wyjątkowego

Wyjątkowym pomysłem są również prezenty spersonalizowane. Kubek, poduszka z nadrukiem lub ramka ze zdjęciem upamiętniającym szczególną dla Ciebie i obdarowanej osoby chwilę.

Pomysły dla miłośników technologii, czytania i gier

Miłośnicy technologii z pewnością docenią nowe gadżety – słuchawki, gry wideo, smartwatch itp. Lubiącym czytanie można sprezentować książkę bądź subskrypcję na e-book. Natomiast idealnym prezentem dla entuzjastów gier towarzyskich będą planszówki. Pomysłów może być naprawdę wiele!

A może niespodzianka smart?

Oczywiście nie zawsze jest łatwo dobrać odpowiedni prezent dla konkretnej osoby. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem będzie karta podarunkowa. W goodie znajdziesz eKartę, którą możesz całkowicie spersonalizować (napisać życzenia i wybrać grafikę) oraz doładować wybraną kwotą. To idealny pomysł, jeżeli chcesz, aby obdarowywana osoba sama sprawiła sobie wymarzony prezent pod choinkę.
Jeśli kupujesz podarunki w sklepach online, możesz odzyskać część pieniędzy wydanych na zakup prezentów, kupując w ulubionych sklepach przez goodie cashback.

Jak zaplanować świąteczny budżet?

Oczywiście, kupowanie prezentów świątecznych może się wiązać z dość sporymi wydatkami. Co zrobić, żeby zapanować nad świątecznym budżetem i jednocześnie kupić podarunki? Po pierwsze – stwórz plan. Rozpisz, jakie prezenty będziesz kupować i jaka jest ich cena. Taka lista pokaże, ile mniej więcej wydasz na zakupy. Innym rozwiązaniem może być pożyczka gotówkowa, udzielana przez bank. Możesz się zorientować w ofertach banków, m.in. zapoznać ze szczegółami kredytu gotówkowego Banku Millennium.

Święta to piękny czas! Pamiętaj, że niezależnie od tego, jakie prezenty wybierzesz, ważne jest, aby były wyrazem Twojej troski i miłości do innej osoby.


Artykuł powstał we współpracy z Bankiem Millennium S.A.