Zbliża się Dzień Ojca. To święto w Polsce obchodzimy 23 czerwca. Jest to znakomita okazja, żeby zaskoczyć tatę miłą niespodzianką, ale też spędzić razem czas. A jaki prezent na Dzień Ojca będzie najlepszy? Inspiracji szukaj w naszym artykule!

Na Dzień Ojca sportowe akcesoria

Twój tata lubi sport? Nie wyobraża swojego życia beż treningów, a może po prostu lubi piesze wędrówki w lesie lub parku? Wówczas warto się zastanowić nad akcesoriami sportowymi, ale też odzieżą i obuwiem. Sportowe obuwie jest zawsze trendy, ponieważ jest wygodne (nie tylko do treningów). Idealnie się sprawdza na co dzień. Oprócz tego można się rozejrzeć wśród np. plecaków trekkingowych, smart-watch, które robią pomiary pulsu, spalonych kalorii itp., słuchawek sportowych lub zestawu do ćwiczeń.

Na Dzień Ojca coś eleganckiego

A może Twój tata ceni elegancję? Dobrym pomysłem może być zarówno muszka lub krawat, pióro wieczne, spinki do mankietów, jak również – skórzana torba. Tą ostatnią możesz kupić z cashbackiem np. w sklepie Wittchen dostępnym w goodie.

Na Dzień Ojca wyjątkowe doznania

A może nutka adrenaliny? Jeżeli Twój tata zachwyca się samochodami, podaruj mu jazdę wybranym samochodem lub jazdę na torze wyścigowym. Taki prezent z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Na Dzień Ojca ekstra emocje!

A może bilet na mecz ulubionej drużyny piłkarskiej, koszykarskiej, siatkarskiej? Albo bilet na koncert ulubionego zespołu lub bilet do teatru? Taka niespodzianka naprawdę będzie wyjątkowa, szczególnie, jeżeli razem się wybierzecie na zaplanowane wydarzenie.

Podaruj wspólny czas

Zabierz tatę w góry, nad morze, nad jezioro… i odpocznijcie. Na łonie natury można się przechadzać leśnymi ścieżkami lub uprawiać wędkarstwo. Można też spędzić wspólny czas w domowym zaciszu lub na działce organizując grilla!

A może nutki humorystyczne? 😉

Twój tata jest mistrzem sucharów lub po prostu ma dobre poczucie humoru? Wówczas można przygotować np. koszulkę lub poduszkę ze śmiesznym nadrukiem, kubek z grawerem, ręcznik itp. Sporo inspiracji znajdziesz np. na Allegro.


Dzień Ojca to wyjątkowy dzień, który watro poświęcić tacie. Wspólny czas jest najcenniejszy, a przygotowany prezent będzie miłym akcentem.