Kiedy wakacyjny odpoczynek powoli dobiega końca, nadchodzi czas na przygotowanie się do nowego roku szkolnego. Dzieci i rodzice rozpoczynają kompletowanie potrzebnych książek, zeszytów oraz wszystkich niezbędnych przyborów i akcesoriów. Od ołówków i długopisów, po nowy plecak lub tornister. Przybory do szkoły znaleźć można obecnie w wielu sklepach, także w niektórych znanych supermarketach, które w związku z nadchodzącym początkiem nowego roku przygotowały dla swoich najmłodszych klientów specjalne oferty. Gdzie znaleźć ciekawe artykuły i na które przybory szkolne z supermarketów warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy!

Przybory szkolne z supermarketów – Biedronka

Sklepem, który może pochwalić się szerokim wyborem szkolnych artykułów, jest supermarket Biedronka. Jeden z najbardziej popularnych i najchętniej wybieranych marketów w Polsce przygotował swoją najnowszą  ofertę właśnie z myślą o przygotowujących się do powrotu do szkoły uczniach.

Na sklepowych półkach, jak i w gazetkach promocyjnych marketu znaleźć można więc szeroki wybór zeszytów w formacie A5 oraz większym, zarówno jednokolorowych – przeznaczonych dla uczniów starszych klas – jak i ozdobionych znanymi motywami lub bohaterami z filmów i bajek.  Biedronka przygotowała także pomocne w organizacji pracy segregatory, kalendarze oraz kołonotatniki.

Co jeszcze znaleźć można w szkolnej ofercie sklepu Biedronka? Przybory szkolne, które oferuje market, to nie tylko drobne akcesoria takie jak zeszyty, długopisy czy flamastry. Uczniowie znajdą tu również pojemne piórniki w różnych kolorach, które pomieszczą wszystkie potrzebne długopisy, ołówki, linijkę i temperówki, a także praktyczne i wygodne plecaki, tornistry i worki w najróżniejszych wzorach! Przybory szkolne Biedronka są nie tylko ładne i praktyczne, ale również tanie; piórniki można kupić już za 8,99 zł, a pojemne plecaki w ciekawych wzorach i kolorach od 49,99 zł!

Piórnik z wyposażeniem
Źródło: biedronka.pl

Przybory szkolne z supermarketów – Lidl

Po przybory szkolne z supermarketów zdecydowanie warto zajrzeć do sklepu Lidl – zarówno stacjonarnego, jak i online. W ofercie znaleźć można zestawy kolorowych kredek ołówkowych, doskonałe dla młodszych uczniów pierwszych klas oraz praktyczne zestawy do geometrii – cyrkiel oraz komplet linijek, ekierek i kątomierzy.

Przybory szkolne z Lidla to także pojemne piórniki w cenie od 19,99 zł oraz praktyczne segregatory i koszulki. W internetowej ofercie sklepu znaleźć można również zestawy flamastrów, kolorowych kredek woskowych oraz farb plakatowych. Uczniowie znajdą tu również komplety składające się z ołówka, gumki do mazania oraz strugaczki.

Plecak dziecięcy
Źródło: lidl-sklep.pl

Oprócz typowych przyborów szkolnych, sklep Lidl przygotował także ofertę szkolnych przekąsek i lunchy, od świeżych owoców w atrakcyjnych cenach, po musy, soki, owocowe przekąski, herbatniki i wafelki.

Szkolna wyprawka z supermarketu – Carrefour

Ciekawe i tanie przybory szkolne znaleźć można także w supermarketach Carrefour. Sklep przygotował dla swoich najmłodszych klientów bogatą ofertę, obejmującą praktyczne przybory szkolne i atrakcyjne gadżety.

Szkolna oferta sklepu to przede wszystkim wyjątkowy wybór plecaków i tornistrów. W markecie znaleźć można plecak z wymienną nakładką na front, umożliwiającą niemal dowolne modyfikowanie jego wyglądu. Na półkach sklepu znajdują się także pojemne tornistry z praktycznym stelażem, wyposażonym w kółka odciążającym dziecięcy kręgosłup. Rzeczy szkole w Carrefour to również piórniki w cenie od 6,99 zł oraz zeszyty do wszystkich przedmiotów, a także zestawy długopisów, ołówków, flamastrów i kredek.

Kredki ołówkowe
Źródło: carrefour.pl

Przybory do szkoły – Tesco

Rzeczy do szkoły, na które warto zwrócić uwagę, przygotował w swojej ofercie także supermarket Tesco. To przede wszystkim szeroki wybór zeszytów – zarówno tematycznych, jak i klasycznych, jednokolorowych oraz tych ozdobionych znanymi postaciami z filmów, bajek oraz świata sportu. W markecie znaleźć można również zestawy kredek, pisaków oraz różnego rodzaju farb, a także kleje i plastelinę. Uczniowie mogą wyposażyć się tu również w pojemne plecaki – dostępne w sklepowej ofercie w różnych wzorach i kolorach – a także w praktycznie pojemniki na drugie śniadanie.

Powrót do szkoły – oferta Auchan

Na powrót do szkoły przygotował się również supermarket Auchan, który swoim najmłodszych klientom oferuje szeroki wybór przyborów szkolnych w atrakcyjnych cenach. W ofercie sklepu znaleźć można zestawy ołówków, kredek ołówkowych i długopisów, ale także zeszyty w standardowym formacie A5 oraz większym. Sklep przygotował także dla swoich klientów wysokiej jakości pojemne plecaki, dwu– oraz trzykomorowe, które z łatwością pomieszczą wszystkie potrzebne książki oraz inne elementy szkolnej wyprawki.

Co jeszcze znaleźć można w markecie? Na sklepowych półkach znajdują się także piórniki w różnych wzorach oraz plecaki worki, które sprawdzą się zarówno do noszenia zeszytów, jak i szkolnych butów na zmianę. W supermarkecie znaleźć można również praktyczne pojemniki na drugie śniadanie, wyposażone w specjalne przegródki i szczelne zamknięcia.

Kompletna wyprawka z supermarketu

Na powrót do szkoły wraz z uczniami szykują się w tym roku niemal wszystkie większe supermarkety – Lidl, Carrefour, Tesco czy Biedronka. Przybory szkolne, które znaleźć można na sklepowych półkach, to produkty w atrakcyjnych cenach na każdą kieszeń, ale także akcesoria, które z pewnością przypadną do gustu oczekującym na rozpoczęcie nowego roku uczniom. Sklepy przygotowały elementy wyprawki zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych uczniów wyższych klas szkoły podstawowej oraz liceów.

Zestaw matematyczny z cyrklem
Źródło: biedronka.pl

W supermarketach znaleźć można bowiem zarówno kolorowe kredki, flamastry i bloki rysunkowe, jak i klasyczne, jednokolorowe zeszyty oraz notatniki w formacie A4 i kalendarze, pomocne w organizacji pracy oraz przy powtórkach do matury. Niezależnie więc od tego, do której klasy wybiera się Twoje dziecko, w marketach skompletujesz atrakcyjną i bogatą wyprawkę szkolną!

W programie cashback biorą udział takie marki jak: