10 marca obchodzimy Dzień Mężczyzn. Co ciekawe, dzień wszystkich Panów celebruje się aż 3 razy w roku: 30 września obchodzimy Dzień Chłopaka, 10 marca – Dzień Mężczyzn, a 19 marca celebrujemy Międzynarodowy Dzień Mężczyzn. Jaki prezent przygotować z tej okazji? Zobacz naszą listę i spraw męski prezent!

Mąż, chłopak, syn, brat, kuzyn, dziadek, wujek, chrzestny lub dobry przyjaciel. Każdy ma swój własny gust i na pewno się ucieszy, gdy z okazji Dnia Mężczyzn dostanie upominek. Oprócz samego prezentu liczy się przede wszystkim czas i uwaga, którymi zostaną obdarowani. A co wybrać dla męskiej części świata? Zebraliśmy kilka pomysłów, które mogą zainspirować!

Dzień Mężczyzn – elektrrroniczny upominek

Nie wyobrażamy współczesnego życia bez gadżetów elektronicznych. Warto obdarować drogich Panów elektryzującym upominkiem. Można wybrać pomiędzy smartwatchem, konsolą gamingową, grami, słuchawkami, dyskami zewnętrznymi, pendrive’ami itp. Szeroką ofertę znajdziesz w Media Markt, a kupując z goodie masz szansę dostać zwrot części wydanych środków!

Dzień Mężczyzn – sport to podstawa

A może wybrać prezent sportowy? Na dworze robi się coraz cieplej, więc warto się zastanowić nad upominkiem, który się przyczyni do podtrzymywania zdrowia oraz sylwetki. Można rozejrzeć się wśród rolek, rakiet tenisowych, deskorolek lub różnego rodzaju akcesoriów sportowych. Z pewnością trafiony prezent znajdzie się w Decathlonie.

Dzień Mężczyzn – wesprzyj hobby

Zapewne każdy z nas ma swoje ulubione hobby. Kolekcjonowanie, podróżowanie, zwiedzanie, relaksowanie, majstrowanie… W związku z tym warto wesprzeć Panów w ich hobby. Może voucher, a może zestaw narzędzi – znajdź to, co sprawi wielką radość! W poszukiwaniu idealnego upominku zajrzyj na Groupon, bądź Allegro. Przypominamy, że kupując z goodie możesz otrzymać cashback!

Dzień Mężczyzn – postaw na elegancję

Wielu Panów ceni sobie elegancję. Chociażby dlatego, że lubią taki styl. Oprócz tego warto wspomnieć, że elegancja to podstawa, jeżeli chodzi np. o wyjścia do teatru, restauracji lub o dress-code w pracy. Można się zastanowić, czy może osoba, którą zamierzasz obdarować, akurat potrzebuje czegoś takiego. Wybór jest szeroki, ponieważ dobrze się sprawdzą m.in. krawaty, muszki, spinki do mankietów, portfele, paski lub drobniejsze akcesoria, np. elegancki długopis. Poszukaj inspiracji w Wittchen, bądź w Ochnik i zgarnij cashback.

Dzień Mężczyzn – piękny zestaw

Mężczyźni, jak i kobiety, lubią dbać o siebie. Zatem warto się rozejrzeć w zestawach kosmetycznych lub zestawach pielęgnacyjnych. Jeżeli wiesz, jaki aromat preferuje obdarowana osoba, to możesz sprezentować perfumy, które z pewnością jeszcze długo będą o Tobie przypominać. Z pewnością znajdziesz coś ciekawego w Hebe.

Dzień Mężczyzn to piękna okazja, aby miło zaskoczyć Panów. Ale pamiętajmy, żeby sprawić niespodziankę, nie trzeba czekać na specjalną okazję. Miło zaskakiwać można codziennie – ciepłym słowem, uśmiechem bądź drobną pamiątką.

Więcej ofert znajdziesz  w specjalnie przygotowanej okazji.