Święta Wielkanocne to idealny moment, żeby spędzić czas ze swoimi najbliższymi. Prezenty od zajączka, święconka, spotkania rodzinne – to wszystko jest atrybutem zbliżających się świąt. Jak miło zaskoczyć najdroższych i jakie nietypowe prezenty na Wielkanoc wybrać? Nasze TOP 5 znajdziesz w artykule.

Personalizowany koszyczek wielkanocny

Wielkanoc kojarzy się z koszyczkami ze święconką, a więc można rozważyć zakup personalizowanych koszyczków wielkanocnych. Wypełnij je ulubionymi produktami obdarowanych i załącz kartkę z życzeniami. Jest to miły gest, a personalna kartka sprawi, że osoba obdarowana poczuje się naprawdę wyjątkowo.

Zestaw do malowania twarzy

Idealny prezent dla rodzin z dziećmi. Gwarantuje dobrą zabawę, wzmocnienie relacji pomiędzy rodzicami i ich dziećmi, a także rozwija wyobraźnię. Szeroki wybór farb i kredek do malowania twarzy możesz znaleźć np. w Smyku czy w Empiku.

Książka kucharska

Święta Wielkanocne to idealny moment na popisowe dania tematyczne. Jeżeli znasz osobę, która uwielbia gotowanie, rozważ zakup książki kucharskiej z przepisami dań z całego świata. Ciekawym pomysłem może być książka z światowymi daniami wielkanocnymi. Jest to szansa na poznanie nowych smaków i nauczenia się czegoś zupełnie innego.

Zestaw kreatywny

A może coś dla miłośników produktów DIY (do it yourself)? Mogą to być dekoracje świąteczne, obraz, który trzeba namalować po numerach lub wyłożyć kamyczkami (jak mozaikę), ozdoby do domu lub kosmetyki, np. mydło. Takie zestawy są z pewnością kreatywne i robią przestrzeń do tworzenia pięknych rzeczy. Kto wie, być może dzięki takiemu zestawowi obdarowany/a odkryje swoje ukryte talenty?

Prezent własnymi rękami

Prezenty zrobione własnoręcznie zawsze się bardzo cenią. Jeżeli lubisz majstrować, tworzyć niespodzianki, przygotuj je dla swoich najbliższych. Mogą to być kartki dekoracyjne, świece zapachowe, dekoracje do domu bądź ogrodu, zabawki. Taki prezent będzie fajną pamiątką.


Przygotowując się do świąt postaw na mądre zakupy online. W goodie znajdziesz ponad 800 sklepów za zakupy w których możesz otrzymać cashback – częściowy zwrot wydanej na zakupy kwoty. Zachęcamy do zapoznania z superofertami, które mają zwiększony cashback, co oznacza, że możesz zyskać więcej! Zobacz pełną ofertę i wybierz niezapomniane prezenty!