Zakończenie roku to czas podsumowania, ale też zastanowienia się, co w kolejnym można zrobić inaczej. Jest to również moment planowania i wyznaczenia nowych celów! Zapraszamy do artykułu, w którym się dowiesz o najpopularniejszych postanowieniach noworocznych. Mamy nadzieję, że Cię zainspirują i przygotują do powitania Nowego 2023 Roku!

Za co kochamy zimę? Mikołajki, święta, prezenty, sylwester,  postanowienia noworoczne i… ferie zimowe! Jest to czas szczególnie wyczekiwany przez miłośników i miłośniczek aktywnego sportu! Czy wiesz, że aż 38% Polaków postanowiło w nowym roku zwiększyć własną aktywność fizyczną (badania omnibusowe 2021 r.). A jakie postanowienia noworoczne znajdą się na Twojej liście?

Postanowienia noworoczne – ferie zimowe i nartowa przygoda!

Nie jest tajemnicą, że w trakcie ferii zimowych wielu z nas wybiera aktywny wypoczynek i wyjeżdża na narty. Też się wybierasz? Nie zapomnij o odpowiednim ekwipunku!

Po pierwsze – wybierz porządny kask, który ochroni Cię od potencjalnych uszkodzeń. Zajrzyj na Intersport i wybierz kask dla siebie! Warto również pomyśleć o odpowiednim stroju narciarskim. Ciepłe oraz stylowe kurtki i spodnie znajdziesz w Martes SportLidlu! Oprócz atrakcyjnych ofert znajdziesz rabaty i cashback, częściowy zwrot środków za zakupy online. Nie można zapomnieć o najważniejszym elemencie, czyli porządnych nartach! Czy wiesz, że wybór nart zależy od poziomu umiejętności jeżdżącego oraz jego/jej wzrostu? Osoby początkujące oraz średniozaawansowane powinny wybrać narty o 20 cm (dla kobiet) i o 15 cm (dla mężczyzn) krótsze od wzrostu.  Zajrzyj do Empika i wybierz idealne narty. Do tego zgarnij do 35% rabatu na sprzęt narciarski, skorzystaj z superofert i uzyskaj większy cashback! A w Decathlonie masz szansę na kupienie nart ze zniżką nawet do -1000 zł! Pamiętaj, że w goodie zniżki łączą się z cashbackiem, częściowym zwrotem wydanych na zakupy online środków!

Więcej zimowych okazji na aktywne ferie znajdziesz w goodie!

Postanowienia noworoczne – więcej oszczędzania!

Zgodnie z badaniami z 2021 roku, aż 37% Polaków postanowiło w Nowym Roku więcej oszczędzać. Jest to postanowienie ważne, szczególnie w inflacji. My w goodie stawiamy na oszczędzanie i z przyjemnością podpowiemy, jak to robić.

Zacznijmy od tego, że na goodie znajdziesz aktualne oferty Twoich ulubionych marek. Co więcej, zawsze możesz znaleźć kody promocyjne i duże rabaty! Dla Twojej wygody najciekawsze oferty są pogrupowane w odpowiednie bloki tematyczne. Wystarczy wejść w sekcję „Okazje” i znaleźć coś dla siebie!

W naszym wcześniejszym artykule opowiadaliśmy, jak można zaoszczędzić ponad 100 zł na codziennych zakupach. Rozwiązaniem są gazetki! Gazetki Twoich ulubionych marek znajdziesz w goodie! Podpowiadamy, że w aplikacji goodie możesz stworzyć listę zakupową, a z gazetkami zaoszczędzisz jeszcze więcej.

Nie należy zapomnieć o cashbacku! Jest to częściowy zwrot środków za zakupy online. Na goodie znajdziesz go w blisko 800 sklepach! Jeżeli jeszcze nie jesteś użytkownikiem goodie – zarejestruj się, a otrzymasz 10 zł w prezencie na start! Już jesteś w goodie – zobacz, jakie SUPERoferty z podwyższonym cashbackiem przygotowaliśmy dla Ciebie!

W Nowym Roku postaw na goodie! Oszczędzaj jeszcze więcej, zgarniaj cashback i spełniaj marzenia!

Źródła:

swresearch.pl

ski24.pl