Szukasz pomysłu na prezent i zależy Ci na tym, by był trafiony? Mamy dla Ciebie coś, co z pewnością spodoba się Twoim bliskim i pozwoli spełnić ich mniejsze lub większe marzenia. Ekarta goodie to idealny prezent dla bliskich, osób z którymi współpracujesz lub tych, z którymi nie możesz się spotkać.

eKarta goodie, którą można płacić w każdym sklepie w Polsce to nowoczesne rozwiązanie oraz wyjątkowo praktyczny, ale także oryginalny prezent. Na pozór typowa karta podarunkowa ma jednak o wiele więcej możliwości wykorzystania (bez ograniczeń do konkretnej marki czy sieci handlowej). Dodatkowym atutem jest opcja, w której możesz stworzyć i dodać do eKarty spersonalizowane życzenia oraz przesłać ją obdarowywanej osobie drogą elektroniczną.

To wszystko wymaga zaledwie kilku kliknięć, usługa jest bezpłatna i gwarantuje, że zdążysz z trafionym prezentem, nawet na ostatnią chwilę!

Czy karta podarunkowa to dobry pomysł na prezent?

Karty podarunkowe stale zyskują na popularności. W dobie, gdy wybór prezentu staje się coraz trudniejszy, bo też coraz trudniej zaskoczyć bliskich czymś oryginalnym, takie rozwiązanie wydaje się być strzałem w dziesiątkę.

Ludzie często chcieliby dostać w prezencie coś upatrzonego, jednak prezent to prezent i zwykle nie mają wpływu na to, co otrzymują. eKarta goodie to sposób, by ułatwić spełnienie tych marzeń. Zamiast kolejny raz wręczać nietrafiony prezent, który szybko zacznie się kurzyć na półce, możesz wręczyć eKartę goodie  na zakup wymarzonej torebki, butów czy książki.

Karty podarunkowe to dobry pomysł na prezent, ponieważ wybawią nas z wielu kłopotliwych sytuacji. Gdy nie jesteśmy pewni, co kupić, a chcemy obdarowanemu sprawić przyjemność i dobrze wypaść.

Na czym polega funkcjonalność eKarty goodie?

eKarta goodie jest wyjątkowa. Pewnie zastanawiasz się dlaczego? Bo w przeciwieństwie do standardowych kart podarunkowych, które mogą być wykorzystane tylko w sklepach wybranej marki lub w danym centrum handlowym, eKarty goodie można użyć we wszystkich polskich sklepach internetowych a także stacjonarnych, w których można płacić przy użyciu Google Pay lub Apple Pay.

eKartą goodie można płacić wielokrotnie w dowolnych polskich sklepach, aż do wykorzystania dostępnej na niej kwoty. Oznacza to, że obdarowany sam może wybrać sklep, markę, no i oczywiście produkt, który chce kupić. eKartą zapłaci za kosmetyk, odzież, elektronikę, biżuterię albo za zakupy spożywcze lub wejściówkę do kina czy do spa. Dlatego właśnie jest to karta dla każdego!

Jak kupić eKartę goodie?

eKartę możesz stworzyć i wysłać wyłącznie w aplikacji goodie i nie wiąże się to z żadnymi kosztami – cała kwota, jaką zdecydujesz umieścić na karcie, będzie do dyspozycji obdarowanego. eKarta goodie może mieć wartość od 50 do 500 zł. Można płacić nią wielokrotnie aż do pełnego wykorzystania środków na koncie.

Wraz z eKartą możesz wysłać życzenia – wybierasz spośród wielu grafik, animacji, dokładasz własne życzenia lub decydujesz się napisać coś od siebie i gotowe.

Jak przekazać eKartę obdarowanemu?

Po zakończeniu zakupu eKarty możesz wysłać informacje o prezencie do wybranej osoby mailem, komunikatorem internetowym lub SMS-em. Wybór należy do Ciebie!
W wiadomości zamieścimy link do kupionej przez Ciebie eKarty – po kliknięciu linku odbiorca przejdzie do aplikacji goodie, jeśli już posiada ją na swoim telefonie, lub zostanie poproszony o pobranie aplikacji w celu odbioru prezentu. Twój bliski zobaczy skomponowane przez Ciebie życzenia i eKartę podarunkową. Będzie jeszcze tylko musiał ją aktywować i zaraz po tym może się w pełni cieszyć z prezentu od Ciebie.

Jak aktywować eKartę goodie?

Aktywacja eKarty jest bardzo prosta. Wystarczy, że obdarowana osoba potwierdzi numer telefonu podany podczas zakupu eKarty – na ten numer zostanie wysłany SMS z kodem aktywacyjnym. Po wpisaniu kodu w odpowiednie pole, aktywacja eKarty zostaje zakończona a eKarta będzie gotowa do użytku. Będzie widoczna w menu „Karty” w sekcji „Karty otrzymane”. W przypadku, gdy wartość eKarty przewyższa kwotę 200 zł, obdarowany przejdzie dodatkową weryfikację wynikającą z przepisów prawa.

Na wykorzystanie środków na eKarcie użytkownik będzie miał aż 12 miesięcy. Każdy więc z pewnością znajdzie pomysł na swój idealny prezent.

Regulaminy eKarty goodie dostępne są na stronie www.goodie.pl.