Zakończenie roku szkolnego to wzruszająca chwila. Jest to czas pożegnań z nauczycielami i przyjaciółmi z klasy, ale też przywitanie lata i rozpoczęcie wyczekiwanych wakacji. Jak się przygotować do tej uroczystości i w co się ubrać? Jaki prezent wybrać dla nauczycieli? Podpowiedzi szukaj w naszym artykule!

Zakończenie roku szkolnego – niespodzianka dla nauczyciela

Prezent spersonalizowany. Warto zastanowić się nad nietuzinkową niespodzianką. Można rozważyć śliczną kartkę z życzeniami, która jest podpisana przez uczniów. Do kartki można też dołączyć np. ramkę ze wspólnym zdjęciem.

Prezent klasyczny. Dobrym prezentem są też znane klasyki – bukiet kwiatów oraz czekoladki. Do wyboru jest mnóstwo różnych kompozycji kwiatowych lub kwiaty w doniczce. Równie bogaty jest wybór czekoladek, które są w stałej ofercie sklepów spożywczych.

Prezent specjalny. Jaka niespodzianka na pewno zaskoczy? Być może warto rozważyć pióro wieczne ze spersonalizowanym grawerem. A może bon podarunkowy? Opcji jest wiele, ponieważ można wybrać voucher m.in. do sklepu elektronicznego bądź kosmetycznego lub SPA. Warto też rozważyć eKartę podarunkową goodie. Jest to w pełni wirtualna karta, którą można doładować na kwotę do 500 zł. Oprócz tego można ją spersonalizować – czyli wybrać wygląd graficzny oraz napisać życzenia. eKartą podarunkową można zapłacić w dowolnym sklepie w Polsce.

Zakończenie roku szkolnego – moda na ostatni dzwonek

Jak ubrać dziecko na tę ważną uroczystość? Z pewnością strój powinien być szczególnie dobrany – ma być elegancki i schludny, trzymający się odpowiedniego dress-code.

Dziewczynkę najlepiej ubrać w bluzkę z dłuższym rękawem i spódnicę „za kolano” bądź spodnie. Alternatywnie można wybrać ładną sukienkę, która będzie odpowiednia do uroczystości. Chłopca natomiast można ubrać w koszulę i spodnie. Dopełnić obraz można marynarką. Stroje uzupełnione mają być wygodnym, eleganckim obuwiem, a oprócz tego akcesoriami – krawatem, muszką w przypadku chłopców bądź elegancką gumką do włosów w przypadku dziewczynek.

Czego należy unikać przy kompletowaniu stroju?

Ubrań sportowych;

Ubrań ze zbyt głębokim dekoltem;

Krótkich spodenek i spódniczek/sukienek „mini”.

Zakończenie roku szkolnego to wzruszające chwile. Jeżeli chcesz znaleźć wyjątkowy strój dla swojego dziecka, bądź zaproponować ciekawy prezent dla nauczyciela – zapraszamy do sprawdzenia naszych ofert. Przypominamy, że kupując z goodie, w sklepach internetowych, możesz zyskać do 25% zwrotu wydanych środków.