Walentynki to wyjątkowe święto, podczas którego każdy z nas pragnie spędzić niezapomniany czas z bliską osobą. Romantyzm jest jego nieodzowną częścią, ale warto pamiętać, że do obchodzenia tego święta możesz także dodać nieco humoru. Jak to zrobić? Przedstawiamy nasze pomysły na śmieszne prezenty na walentynki!

Najlepsze promocje na walentynki

Nietypowe walentynki – śmieszne prezenty dla drugiej połówki

Większość z nas kojarzy walentynki z romantyczną kolacją w restauracji czy randką w kinie, ale możliwości jest o wiele więcej, zarówno tych tradycyjnych, jak i mniej typowych, z humorem. Jaki śmieszny prezent na walentynki wybrać?

Może to być coś wykonanego samodzielnie, ale może też zostać zakupione w sklepie. Własnoręcznie możesz wykonać na przykład zabawne karnety dla niej lub dla niego. Przygotuj je w dowolnej formie, może to być kilka osobnych kartek, cały zeszyt lub karton z rozmieszczonymi polami, na których mieścić się będą zabawne upominki, jak na przykład „dzień bez mojego narzekania”, „wygrywasz walkę o pilota”, „dziś ja robię pranie” i tym podobne.

Jeżeli masz zdolności manualne i trochę czasu, możesz także wykonać śmieszną grę planszową o Was dwojgu. Spędzicie świetny czas razem, sprawdzicie, co wiecie o sobie i z pewnością dowiecie się kilku nowych rzeczy.

Możesz także sprawić ukochanej osobie śmieszną kartkę, dopasowaną do jej charakteru, która nie tylko sprawi jej przyjemność, ale także, a może przede wszystkim, wywoła uśmiech na jej twarzy. Śmieszne kartki na walentynki możesz wykonać samodzielnie lub zamówić je w sklepie.

Walentynkowy wieczór na śmiesznie spędzany w domu możecie także dopełnić komediowym seansem filmowym. Wybierzecie dla siebie kilka Waszych ulubionych komedii i bawcie się dobrze; przyda się do tego także zapas przekąsek!

Śmieszne gadżety dla niej i dla niego

Sklepy z gadżetami takie jak Tanie gadżety lub Ministerstwo Gadżetów oferują wiele ciekawych, śmiesznych drobiazgów, które doskonale sprawdzą się na zabawne Walentynki. Znaleźć tam można między innymi zabawne fartuchy kuchenne, antystresowe poduszki w śmiesznych kształtach, a nawet światełka choinkowe na pokaźną brodę brodacza.

Z kolei na Allegro znaleźć można zabawne poduszki lub kubki dla niej i dla niego. Jeżeli dobrze poszukasz, z pewnością znajdziesz tam też wiele innych, ciekawych prezentów, dopasowanych do Twojej drugiej połówki. Jeżeli wiesz, co lubi i co ją śmieszy, bez problemu wybierzesz wyjątkowy gadżet, który ją rozbawi i będzie stanowił wyjątkową pamiątkę.

Walentynkowe koszulki z humorem

Wśród prezentów walentynkowych często znajdują się różnego rodzaju elementy odzieży. Dla niej buty, sukienki lub akcesoria, dla niego – koszule lub galanteria. Ubrania sprawdzą się także w przypadku walentynek na śmiesznie.

W sklepie Koszulkowo wybierz dla swojej drugiej połówki wyjątkową i śmieszną koszulkę. Znajdź coś, co odpowiada Waszemu poczuciu humoru lub koszulkę, która uwypukla zabawne cechy bliskiej Ci osoby. Możesz wybrać spośród koszulek dla niej lub dla niego albo spośród T-shirtów podzielonych na konkretniejsze kategorie, takie jak na przykład konkretne zawody. Oczywiście taki prezent niekoniecznie musi w humorystyczny sposób odnosić się do mankamentów Twojej drugiej połówki. Może to być także T-shirt wychwalający ją lub Ciebie. Druga opcja jest chyba nawet bardziej popularna, a mowa tu o koszulkach z napisem typu „mój mąż jest idealny” lub „po co mi Google, skoro mam żonę”.

Jeżeli nie znajdziesz nic, co odpowiadałoby Twoim oczekiwaniom, możesz także samodzielnie wykonać projekt zabawnej koszulki. Pamiętaj jednak, że na realizację i dostawę takiego prezentu prawdopodobnie trzeba będzie poczekać nieco dłużej.

Sesja dla pary – nie zawsze na poważnie

Kolejny z popularnych ostatnio pomysłów na walentynkowy prezent może mieć także swoją zabawną odsłonę. Mowa tu o sesji zdjęciowej dla par. Możecie wykonać ją w romantycznej atmosferze lub zrobić zdjęcia na śmiesznie, tak aby prawdziwie oddawały Wasze charaktery. Na stronie Fotousługi wydrukujecie je w dowolnej formie, na przykład na kubku czy poduszce, ale także w klasycznej wersji.

Warto zastanowić się także czy podczas walentynkowej sesji z humorem nie chcielibyście mimo wszystko zrobić kilku bardziej klasycznych, romantycznych ujęć. Być może połączenie tych dwóch rodzajów i stylów zdjęć będzie optymalnym rozwiązaniem, tak aby mieć dla siebie coś śmiesznego i coś wzruszającego.

Bielizna nie tylko na romantycznie

Równie popularnym prezentem walentynkowym jest bielizna, jako że stanowi właściwie prezent nie tylko dla jednej, obdarowywanej osoby, ale dla Was dwojga. W humorystycznej wersji Walentynek także warto zerknąć w stronę bielizny. Co ciekawe w tym wypadku bardziej popularne są produkty dla panów niż dla pań.

Gdzie znaleźć śmieszne bokserki męskie na walentynki? Zwłaszcza w okresie poprzedzającym walentynki można ją dostać w wielu sklepach z bielizną. Dostaniesz je także na stronach internetowych z gadżetami oraz tych z tematycznymi prezentami na rozmaite okazje, jak Super Prezenty.

Prezenty z przymrużeniem oka
Śmieszne prezenty dla niego mogą obejmować także bieliznę.

Śmieszne prezenty na walentynki – co jeszcze możesz zrobić?

W tym roku walentynki z całą pewnością będą zupełnie inne niż w latach poprzednich, dlatego dobrym pomysłem jest dodanie do nich odrobiny humoru. Takie spędzanie dnia zakochanych pozwoli Wam na rozładowanie codziennego stresu oraz napięć między Wami.

Humor jest lekarstwem na wiele zmartwień, dlatego też warto dobrze wybrać ciekawy i zabawny prezent walentynkowy, aby był on w pełni trafiony i udany oraz żeby spełnił się w swojej roli.

Pamiętaj, że niezależnie od tego, jak spędzacie walentynki, czy to w sposób bardziej tradycyjny, czy też zupełnie nieszablonowo, najważniejsze jest to, aby być razem i dobrze się bawić. Cieszcie się sobą, wspólnie spędzonym czasem i Waszym wspaniałym poczuciem humoru!

W programie cashback uczestniczą takie sklepy z zabawnymi upominkami jak: