Pomysłów na wspólne spędzenie dnia zakochanych jest wiele, jednak co wybrać, aby naprawdę sprawić radość drugiej połówce? Lepiej sprawdzi się standardowy upominek czy może zupełnie nieszablonowy pomysł na ten dzień? A może warto połączyć obie te opcje?

Przedstawiamy kilka naszych propozycji na ten dzień – Wam pozostawiamy wybór najciekawszej z nich.

Najlepsze promocje na walentynki

Walentynki – pomysł na wieczór we dwoje

Przepis na udane walentynki może zawierać w sobie różne składniki, ale o najważniejszym z nich nie wolno zapominać. Ten dzień to przede wszystkim czas dla Was – spędźcie go razem, cieszcie się swoją obecnością. Prezenty czy pięknie zorganizowany wieczór będą cieszyć tym bardziej, kiedy w powietrzu da się wyczuć atmosferę prawdziwej bliskości.

Większość z nas na co dzień nie ma zbyt wiele czasu na to, aby zatrzymać się i zastanowić nad sobą, swoim związkiem czy własnymi uczuciami. A to właśnie ten dzień jest doskonałym momentem na to, aby wspólnie przypomnieć sobie o tym, co Was łączy, podzielić się wspomnieniami z Waszych początków i uświadomić jak wielkie szczęście macie mając siebie nawzajem.

Inaczej niż do tej pory – pomysł na walentynki w domu

W związku z obecną sytuacją w kraju i na świecie, niestety trzeba odłożyć walentynkową kolację w restauracji, wyjście do kina czy romantyczny weekendowy wyjazd. Nie znaczy to jednak, że te walentynki będą gorsze niż w poprzednich latach – wystarczy uruchomić wyobraźnię!

Twoja druga połówka marzy o wyjeździe, a Ty póki co nie jesteś w stanie tego zorganizować? Przyszykuj dla niej lub dla niego romantyczną kolację dla dwojga w stylu miejsca, do którego chciałaby się wybrać. Potrzebne Ci będą nie tylko składniki na specjalną kolację, ale także odpowiednie dekoracje i gadżety. Na Allegro, AliExpress lub w sklepach z gadżetami znajdziesz wiele ciekawych dodatków, którymi udekorujesz wnętrze, tworząc niepowtarzalny klimat.

Teraz pozostaje już tylko poznać specjały danej kuchni i przygotować kolację w stylu włoskim, francuskim, meksykańskim czy japońskim. Jeżeli jednak gotowanie nie jest Twoją mocną stroną, zawsze możesz skorzystać z pomocy Pyszne.pl i znaleźć w pobliżu odpowiednią restaurację, która przygotuje dla Was i dostarczy tematyczną ucztę.

Taki pomysł na Walentynki z pewnością ucieszy Twoją drugą połówkę i pokaże, że znasz ją na wylot. Dodatkowo będzie to okazja do wspólnego zaplanowania przyszłej wycieczki w wymarzone miejsce!

Pomysły na walentynki – jak jeszcze można spędzić dzień zakochanych?

Niezależnie od tego, czy jesteście parą o długim stażu, czy też spotykacie się od niedawna, ciekawym pomysłem na romantyczne walentynki będzie próba odtworzenia Waszej pierwszej randki.

Jeżeli pierwszy raz spotkaliście się w restauracji czy kinie, do którego teraz nie możecie wejść – nie szkodzi! Przespacerujcie się wspólnie do tego miejsca i powspominajcie; możecie ubrać się tak samo, jak na pierwszej randce i spróbować odtworzyć jak najwięcej z tego wieczoru. Taki spacer może być naprawdę ciekawy, jako że z całą pewnością każde z Was nieco inaczej zapamiętało ten wieczór i będzie mogło opowiedzieć o nim ze swojej perspektywy!

Noc wspomnień i domowy seans – pomysł na romantyczne walentynki

Dopełnieniem spaceru w miejsce pierwszej randki może być także Wasze wspólny wieczór wspomnień. Przygotujcie wszystkie Wasze zdjęcia – te wydrukowane oraz te w wersji cyfrowej. Przejdźcie jeszcze raz przez Wasze wspólne lata, lub miesiące, i przypomnijcie sobie najpiękniejsze, najśmieszniejsze i najbardziej poruszające chwile z Waszego związku.

Jeżeli chcesz zorganizować drugiej połówce prezent w klimacie wspomnień, możesz własnoręcznie przygotować Wasz wspólny album. Oprócz zdjęć mogą znaleźć się w nim także inne drobne pamiątki, takie jak bilety do kina, paragony z kolacji, a także ważne dla Was daty.

Po seansie wspomnień możecie urządzić sobie także domowy seans filmowy. Wybierzcie coś, co najbardziej lubicie, albo film, który zawsze chcieliście wspólnie pooglądać. Do tego jeszcze tylko przekąski i czas na wspólny, romantyczny relaks.

Romantyczny wieczór w domu
Częścią romantycznego wieczoru może być seans filmowy.

Romantyczna gra z nagrodami

Jeżeli Twoja druga połówka woli bardziej aktywnie spędzać czas, możesz zorganizować dla niej walentynkową grę. Ciekawym pomysłem jest przygotowanie pytań na Wasz temat – sprawdzicie, ile tak naprawdę wiecie o sobie i z pewnością poznacie także kilka nowych faktów!

Zabawę można zorganizować w postaci walentynkowej gry terenowej. Umieść pytania i wskazówki w różnych miejscach domu, dodatkowo ukrywając prezenty dla niej lub dla niego, będące także nagrodą za prawidłowe odpowiedzi. Łatwiejsze pytania to czekoladki z Chocobox, średnie to torebka z Ochnika albo galanteria męska marki Wittchen, trudne – elegancka biżuteria z Pandory.

Jeżeli nie jesteście w stanie sfinansować kilku kosztownych nagród za odpowiedzi, z całą pewnością dobrze sprawdzą się także drobne upominki – miłosne liściki czy coś słodkiego.

Poświęć chwile na pasje drugiej połówki

Wspólny spacer, kolacja, czy prezenty to ciekawe pomysły na udane walentynki. Z całą pewnością ucieszą tego jedynego czy tą jedyną. Warto jednak pamiętać, że także za pomocą, wydawałoby się, drobnych gestów można sprawić wielką przyjemność ukochanej osobie.

Jeżeli Twój chłopak fascynuje się wędkarstwem kup mu zestaw spławików i idź z nim na ryby. Nawet jeżeli będziesz musiała wstać wcześnie rano i trochę zmarzniesz! Jeśli Twoja dziewczyna uwielbia jazdę konno, a Ty nigdy do tej pory nie uczestniczyłeś w jej pasji, zmień to – obejrzyj z nią zawody lub obiecaj, że zabierzesz ją na najbliższe, które się odbędą.

Taki nietypowy prezent to znak prawdziwego uczucia i zaangażowania, który z całą pewnością pozostanie w Waszej pamięci na długo!

Gotowi na walentynki?

Niezależnie od tego, jaki upominek na walentynki wybierzesz, pamiętaj, że święto zakochanych to przede wszystkim okazja na wspólne spędzenie czasu. To chwile tylko dla Was, a jakimi prezentami je urozmaicisz, to już Twój wybór – z całą pewnością udany!

W programie cashback uczestniczą takie sklepy z odzieżą i dodatkami jak: