Latem centra handlowe przyciągają nie tylko wyprzedażami, które trwają aż do końca sierpnia, ale również ciekawymi wydarzeniami kulturalnymi, kulinarnymi czy edukacyjnymi. Nie brakuje również atrakcji z myślą o najmłodszych, którzy spędzają wakacje w domu.

W warszawskim Blue City w letnich miesiącach dzieje się wyjątkowo dużo! Od 17 do 20 lipca oraz od 21 do 25 sierpnia, odbywać się tu będzie Jarmark Produktów Regionalnych. Nie trzeba więc wyjeżdżać z Warszawy, żeby zaopatrzyć się w miody prosto z przydomowych mazurskich pasiek, sery Korycińskie i góralskie, piróg biłgorajski, wędzone prawdziwym dymem wędliny z Podlasia i wiele innych smakołyków.

Unikalna rozrywka

– Blue City to nie tylko centrum handlowe, ale również centrum rozrywki. W ciągu ostatniego roku otworzyliśmy m.in. nowoczesne kino, klub fitness, park rozrywki TEPfactor czy powiększoną i wzbogaconą o nowe atrakcję salę zabaw Inca Play. To właśnie dobra, przyjazna rodzinom, kompleksowa oferta decyduje o wyborze centrum zwłaszcza podczas wakacji, kiedy rodzice muszą zagospodarować czas dzieciom – twierdzi Krzysztof Sajnóg.

TEPfactor w Blue City to jedyna taka atrakcja w Polsce (jest jeszcze w Czechach i Dubaju). Zabawa w TEPfactor zawiera elementy zagadek intelektualnych, uczy logicznego myślenia, cierpliwości, pracy zespołowej, ale wymaga również sprawności fizycznej. Grupy, które będą liczyły co najmniej 10 osób, mogą liczyć na zniżkę i za 3 godziny zabawy zapłacą 59 zł za uczestnika zabawy. Propozycja ta jest przeznaczona dla młodzieży do 18 roku życia. Dzieci poniżej 15 lat mogą przebywać na terenie TEPfactor pod opieką osoby dorosłej.

Time Machine Minigolf to wyjątkowa rozrywka dla rodzin i przyjaciół – pierwsze w Polsce 18-dołkowe, interaktywne pole do gry w technologii 3D i UV, które umożliwia wzięcie udziału w innowacyjnej minigolfowej przygodzie.

W Blue City np. można zagrać w golfa. Interaktywne 18 dołkowe pole golfowe w technologii 3D i UV znajduje się w Time Machine – Zatrzymaj Czas. Nie jest to zwykły minigolf, bo dzięki specjalnym dekoracjom grający mogą się przenieść w inne epoki historyczne i dodatkowo rozbudzić swoją wyobraźnię, zakładając okulary 3D. Bilety od poniedziałku do czwartku, do godziny 15 będą kosztowały: 20 zł (normalny) oraz 15 zł (ulgowy).

Warto w Blue City również odwiedzić jedyne w Warszawie kino Helios i obejrzeć filmy w najwyższej jakości obrazu i dźwięku siedząc w wygodnym, szerokim fotelu z regulacją oparcia i podnóżka. Najgorętsze kinowe premiery sprawdzisz tutaj>>

Opieka nad dziećmi

Blue City w letniej ofercie idzie o krok dalej i nie tylko proponuje szereg atrakcji do wspólnego rodzinnego spędzania czasu, ale również wakacyjną opiekę nad dziećmi.

Na półkolonie, czyli pięciodniowe turnusy zaprasza Egurrola Dance Studio, sala zabaw Inca Play i Kraina Futbolu, gdzie dzieci mają zapewnioną całodzienną opiekę, posiłki, ale przede wszystkim ciekawie wypełniony czas. W programie półkolonii są oprócz zajęć edukacyjnych  i rozmaitych warsztatów, zabawy oraz wycieczki do kina czy pobliskiego parku na Szczęśliwicach. Wakacyjne zajęcia w Inca Play ruszyły 24 czerwca i będą trwały do 23 sierpnia z podziałem na 5-dniowe turnusy. Dzieci będą miały zapewnioną opiekę od godziny 8 do 18. Koszt turnusu z całodniowym wyżywieniem (II śniadanie, obiad, podwieczorek, stały dostęp do napojów) to 550 zł. Piłkarskie półkolonie są skierowane do dzieci w wieku 6-9 lat i odbędą się w dniach 26-30 sierpnia w godzinach 8.30–16.30. Ich cena to 650 zł. Z kolei Egurrola Dance Studio w Blue City zapewnia opiekę nad dziećmi w godzinach 8–18, a koszt półkolonii to 550 zł (w cenie jest drugie śniadanie i obiad).

Jak co roku, prawie przez całe wakacje odbywa się też Rajdowe Lato w Mieście. Wakacyjne zajęcia na dużym torze RC oraz na torze slotcarowym Carrera w Blue City, zostały podzielone na dwie tury: od 24 czerwca do 15 lipca oraz od 22 lipca do 18 sierpnia. Bezpłatne lekcje (cztery lekcje na torze RC oraz cztery lekcje na torze slotcarowym Carrera), odbywać się będą w godzinach 11 – 15, ale jeśli dzieci będą czuły niedosyt, będzie możliwość wykupienia dodatkowych treningów w godzinach 15-20, wypożyczenia auta i zabawy indywidualnej. W weekend 17 – 18 sierpnia najbardziej aktywne oraz chętne do sprawdzenia się podczas rywalizacji dzieci, zmierzą się ze sobą w turnieju Finał Rajdowego Lata w Mieście, którego zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Idealną letnią atrakcją może być również wypad do restauracji lub kawiarni. W Blue City jest w czym wybierać, ponieważ działa tu ponad 25 lokali gastronomicznych. Niektóre przygotowały na wakacje letnie menu, a także atrakcyjne oferty cenowe.

Nie przegap niczego!

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w ulubionej galerii handlowej, załóż Kartę Stałego Klienta Blue City. Możesz to zrobić w dwie minuty w bezpłatnej aplikacji goodie. Dzięki temu kartę zawsze będziesz miał przy sobie – w swoim smartfonie! Otrzymasz powiadomienia o najciekawszych wydarzeniach, a także skorzystasz z dodatkowych promocji i zniżek. Z kartą Blue City możesz również zbierać pieczątki i odbierać nagrody we wskazanych restauracjach!

https://youtu.be/tTlt_t5S0zo

Sprawdź też: