Od początku lipca przy VIVO! Piła można poczuć nadmorski klimat i cieszyć się pełnią lata. Letnia plaża ze strefą chill-out to niejedyna atrakcja, jaką centrum handlowe przygotowało dla mieszkańców. Bezpłatne wieczory filmowe będą odbywały się w każdy czwartek aż do końca wakacji.

Kina plenerowe od kilku lat przeżywają swój renesans i nie ma w tym nic niezwykłego. Seanse na świeżym powietrzu to ciekawy sposób na spędzanie ciepłych wieczorów razem z rodziną i przyjaciółmi. Pilanie będą oglądać filmy w dość nietypowym miejscu, bo na plaży znajdującej się na terenie obiektu. Przez całe wakacje, w każdy czwartek, będą odbywały się tutaj pokazy filmowe. O tym, co w danym tygodniu zostanie wyświetlone zadecydują fani VIVO! Piła poprzez głosowanie na fanpage’ u centrum handlowego.

Bezpłatne wieczory filmowe w Kinie Letnim będą odbywały się w każdy czwartek, aż do 31 sierpnia, na plaży przy VIVO! Piła.

Nie przegap niczego!

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w ulubionej galerii handlowej, załóż Kartę Stałego Klienta VIVO! Piła. Możesz to zrobić w dwie minuty w bezpłatnej aplikacji goodie. Dzięki temu kartę zawsze będziesz miał przy sobie – w swoim smartfonie! Otrzymasz powiadomienia o najciekawszych wydarzeniach, a także skorzystasz z dodatkowych promocji i zniżek.

Sprawdź też: