Jola Czaja, stylistka magazynu VIVA!, wyczaja dla goodie gorące trendy modowe! Kolejny sezon w modzie będą królowały zwierzęce printy.

Jola Czaja z gepardem Tobim

Mimo zimowej aury już wkraczają do naszych szaf afrykańskie zwierzęta. Wiosnę i lato 2019 znów opanują zwierzęce wzory, zwłaszcza cętkowane pantery i węże. Czy światowi projektanci w ten sposób chcą zwrócić uwagę na temat ochronę przyrody? Bardzo możliwe! Nosząc panterkę manifestujemy postawę proekologiczną.

Zamiast polować na dzikie zwierzęta w naturze, polujmy więc na afrykańskie printy na ubraniach i dodatkach. Modne już kolejny sezon stylizacje w stylu safari powinny zawierać cętki, pasy i skórę. Dzięki temu nabiorą bardziej drapieżnego charakteru!

Zobacz nasze inspiracje i upoluj swoją panterę na zakupach!

Wszystkie ubrania kupisz na aboutyou.pl. Korzystając z programu cashback w goodie, otrzymasz nawet 15% zwrotu za zakupy!

 

Jola Czaja – Redaktor kreatywna w magazynie VIVA!, popularna stylistka odpowiedzialna za większość najpiękniejszych polskich okładek magazynów. Na Instagramie posługuje się pseudonimem czaja_wyczaja